Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A wypchane też zgłosisz?( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie, bo wypchane to nie żywe/martwe i nie ma tu krwi. Nie ma widoków drastycznych (przynajmniej dla mnie)
Zdjęcie wypchanego zwierza łatwo jest spreparować i nie wiadomo czy to sztuczne czy nie. Zdjęcie o które mi chodzi nie wygląda na spreparowane. W tej bali nie leżą wypchane zwłoki psów.

Ten portal nie jest tylko dla 12 dzieci i #!$%@? co go
@Namarin: Ale jesteś #!$%@? #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º). Mięso pieska jest złe, ale mięsko #!$%@?, świni czy krowy to już byś #!$%@?ł, tak? ( ͡º ͜ʖ͡º). Dawno nie widziałem takiego #!$%@? umysłowego.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@squash1234: kolejny który nie potrafi czytać ze zrozumieniem, po raz już nie wiem który tłumaczę że nie mięso mnie bulwersuje i nie to że ktoś sobie je w Azji je, chodzi mi o zdjęcie martwych psów.

#!$%@? to jest to że nie czytasz wcześniejszych komentarzy i muszę ci tłumaczyć coś co już napisałem wcześniej.
@Chodtok: Wszyscy jesteście #!$%@? idiotami. Wszyscy, bez wyjątku.
Z jednej stronie durnie od "hehe, ale jestem hardkorowy i oświecony, i jeszcze twardziel taki, nic a nic na mnie wrażenia nie robio martwe pieski, świnka i piesek to to samo, a w ogóle to #bekazwegetarian co nie Mati?". Inne debile usiłują coś tam "polemizować", ale cóż to za polemika bez argumentów?
Oczywiście, jedzenie świnki i kotka w teorii nie różni się zbytnio,
@Chodtok: Sam jesteś durny, jeśli nie rozumiesz, że ludzie z reguły mają pewne uczucia, które sprawiają, że pewnych rzeczy po prostu nie zrobią i już. Rozumiem, że mógłbyś wylizać swojej starej (przecież szacunek do rodziców to też durna norma kulturowa) cipkę? Oczywiście nie miałbyś też problemu np. z wyruchaniem ludzkich zwłok we wszystkie dziury?
Widzisz, ludzie nie są #!$%@? robotami i mają uczucia oraz pewne wzorce postępowania wynikłe z uwarunkowań kulturowych.