Wpis z mikrobloga

@JasmineBogaerde: A ja nie rozumiem Twojego pociągu do "niszczenia patologii". Nie sądzisz, że taki prosty pan Mariusz, Sebek lub inny patus też ma prawo do życia bez bycia niszczonym przez panią Joannę i aparat sądowy? Moim zdaniem, dopóki ktoś nie posługuje się groźbą karalną, nie powinien być przez nikogo ścigany.
  • Odpowiedz
@Westert:

"Zakompleksiona, sfrustrowana kobieta szkodząca normalnym ludziom. Joanna Grabarczyk z "Hejtstop" za życiową misję obrała sobie donoszenie do prokuratury na tych, którzy nie myślą tak samo jak jej przełożeni. Hejtstop trzeba jak najszybciej zdelegalizować, a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm.'


Ejj ejj ejj ja tylko do tej części się odniosłam bo strasznie bawi mnie, że większość pseudo prawicowców każdemu kto ma inne poglądy zarzuca antypolonizm xD Tuska do TS, całe
  • Odpowiedz
@Porcelanowa: Pieniądze zdobył latami wyrzeczeń i ciężką pracą. Teraz zamiast je wydawać (jak zrobił Tyson) stara się je inwestować. Naprawdę porównasz go do typowego Seby?
Nakład pracy jaki włożył by zostać mistrzem, pozwoliłby mu pewnie odnieść sukces w wielu dziedzinach.
  • Odpowiedz
@Westert: Przecież napisałam GDYBY NIE był bogaty, nikt mu nie obiera ciężkiej pracy którą włożył w sport i teraz w powielanie tych pieniędzy, ale jego styl pisania, nadużywanie wykrzykników i pytajników, poglądy czy nawet styl wypowiedzi niczym nie różni się od typowego Seby. Taki troche Szpilka, tylko klase wyżej.
  • Odpowiedz
@Westert: Nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć, przejrzyj jego fejsa zapominając o tym, że to Pudzian tylko pomyśl, ze to Twój kolega z osiedla których chodził na ustawki klubów sportowych. Jeżeli nadal uważasz ten content za wartościowy i nie Sebkowy - okej, każdy ma prawo do swoich własnych odczuć :) miłego dnia.
  • Odpowiedz