Wpis z mikrobloga

@JasmineBogaerde: Ale Ty może się dowiedz o co chodziło bo

Pudzianowski to taki zwykły, popularny sebek patus, który musi nawoływać do zabijania uchodźców w imię hurr wolności narodowej...

to jest stek bzdur.
Nie uchodźców bo oni nie atakują ciężarówek tylko koczują głównie w Turcji w obozach, nie zabijania bo chciał jedynie ich oklepać za niszczenie mienia i nie w imie wolności narodowej a poszanowania własności prywatnej
Pudzianowski to taki zwykły, popularny sebek patus, który musi nawoływać do zabijania uchodźców w imię hurr wolności narodowej, nawet mi go nie żal.


@JasmineBogaerde: Ciekawe czy zdobyłaś kilkukrotnie mistrzostwo świata w czymkolwiek, czy masz kilka swoich biznesów których on tylko stara się bronic i czy jesteś milionerką jak on. Obawiam się że na każde z tych pytań odpowiesz przecząco, więc na Twoim miejscu nie nazywałbym go tak jak Ty ponieważ akurat
@lubielizacosy:

Ciekawe czy zdobyłaś kilkukrotnie mistrzostwo świata w czymkolwiek, czy masz kilka swoich biznesów których on tylko stara się bronic i czy jesteś milionerką jak on. Obawiam się że na każde z tych pytań odpowiesz przecząco, więc na Twoim miejscu nie nazywałbym go tak jak Ty ponieważ akurat on na wszystko zapracował własnymi rękoma.

co ma to wszystko wspólnego ze sprawą, bo nie rozumiem? nie mogę go krytykować, bo ma biznes
co ma to wszystko wspólnego ze sprawą, bo nie rozumiem? nie mogę go krytykować, bo ma biznes i pieniądze?


@JasmineBogaerde: krytykujesz go bo nazwał rzeczy po imieniu i nie bał się to zrobic, niestety w tym kraju juz nie ma nawet wolnosci słowa, to on stracił 30k euro przez tych ludzi. Ciekawe co byś powiedziała o kimś kto zabrałby Ci tyle pieniędzy i nie poniósł żadnej kary, zresztą szkoda strzępic ryja
@JasmineBogaerde: Wykopki są zdziwione, że ktoś może być takim ignorantem. Nie wiem gdzie Ty widzisz nacjonalistyczną patologię w tym, że gość, którego własność i majątek są regularnie niszczone, zapowiada, że będzie bronił swojego dobra. Rozumiem, że jakbyś Ty jechała przez Calais, to z chęcią przygarnęłabyś panów imigrantów do swojego samochodu, zawiozła do UK, potem poszła na dołek na 48h i zapłaciła 5000 funtów kary za nielegalny przewóz, a gdyby Ci imigranci
@JasmineBogaerde: co jak co, ale popieram likwidowanie śmiecia ludzkiego nie szanującego cudzej własności, a ta tłusta locha powinna nie powinna mieć prawa głosu, bo jak ktoś kto doprowadza siebie do takiego obrzydliwego stanu może potrafić zadbać o coś innego?