Wpis z mikrobloga

@Piromanx:

ta tłusta locha powinna nie powinna mieć prawa głosu, bo jak ktoś kto doprowadza siebie do takiego obrzydliwego stanu może potrafić zadbać o coś innego

Wrzuć swoje zdjęcie, zobaczymy, czy ty powinieneś mieć prawo głosu i wolności słowa.
  • Odpowiedz
@JasmineBogaerde: Zachowywanie się jak Seba to jedno, to czy ma rację to co innego. On nie nawala w imigrantów bo imigranci, tylko dlatego że niszczą mu towar i ciężarówki a pracownika wysłali do więzienia. Wogóle nie rozumiem logiki tej kobiety, zgłasza go za nawoływanie do przemocy bo napisał że będzie bronił własnego towaru? Wytłumacz mi gdzie ona ma rację.
  • Odpowiedz
@JasmineBogaerde: A ja takich ludzi jak ta pani, ani takich organizacji w jakich pracuje zupełnie nie trawię. Lubię żyć w wolnym państwie gdzie mogę powiedzieć o kimkolwiek to co o nim myślę tudzież mam ochotę powiedzieć, a każdy inny obywatel ma prawo wyrazić również swoją szczerą opinię o mnie. Tyle w temacie, wolność słowa to bardzo piękna rzecz, nie dajmy jej zamordować w imię jakiejś tfu poprawności politycznej.
  • Odpowiedz
@JasmineBogaerde: Pudzianem z całą swoją antypatią do nacjololo nie gardziłem za tamten wpis, bo w sumie miał prawo chłopak się trochę zdenerwować. Ale to co teraz #!$%@? bawiąc się w witchhunting i wstawiając takie żenujące obrazki, to tylko pokazuje jakim jest umysłowym Sebą xD
  • Odpowiedz