Wpis z mikrobloga

Jak tam, PCty nasmarowane?
Dopiero 2 misja ale na razie gra się super, wprowadzenie jest o wiele bardziej klimatyczne niż w poprzedniej części. Jedyne do czego się mogę przyczepić to dziwnie działający tryb okna pełnoekranowego ale idzie to przeboleć. Dropów fps o których słyszałem jeszcze nie miałem jeśli nie liczyć ekranu wczytywania misji.
#xcom #pcmasterrace #gry
Pobierz Kazak77 - Jak tam, PCty nasmarowane?
Dopiero 2 misja ale na razie gra się super, wpr...
źródło: comment_iedxk1yOb0bvekLqNZ7xIR6Hz8sk9Uxd.jpg
  • 8
@Kazak77: A jak tam część strategiczna? Dalej tak żenująco uproszczona jakby to była wersja tylko dla konsolowców? O bitey się nie pytam bo akurat to w jedynce im się udało. Tu pewnie nie gorzej
@Kazak77: Ja się odbiłem od tej gry. Wygląda to tak jakby twórcy postanowili skupić się na mechanice i totalnie olać warstwę techniczną. Bugi są dokładnie takie same jak w enemy unknown + masa nowych, kamera działa #!$%@?, a optymalizacja przynajmniej na gównodeonach jest #!$%@?. Dla mnie to kolejna bardzo dobra gra zagrzebana przez twórców pod grubą warstwą gówna, popiołu i wymiocin ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kazak77: Ogień rozprzestrzeniał się nawet w pierwowzorze sprzed 20 lat :) Niemal każdą mapę do zera niszczyłem. Brakowało mi tylko walenia się budynków bo często nie było żadnej ściany na parterze i piętro wisiało w powietrzu. Nie pamiętam jak było w XComie i nie wiem jak jest teraz w 2
@wolololo2: XCOM 2.
@ZetarXenil: Właśnie zobaczyłem że mam 40fps przy "ubieraniu" postaci, trochę irytuje ale da się żyć. A z kamerą się zgodzę, trochę długie te przejścia między poruszaniem się kamery a ruchem postaci, no i przeciwnicy długo się zastanawiają na początku swojej tury, w poprzedniej części z tego co pamiętam to było prawie natychmiastowe.
Ale za to personalizacja oddziału jest zajebista:P
Pobierz Kazak77 - @wolololo2: XCOM 2.
@ZetarXenil: Właśnie zobaczyłem że mam 40fps przy "ubi...
źródło: comment_TBcKxUBKRcbMcjMmvP0n3LVEY63KCI9q.jpg