Wpis z mikrobloga

Lubicie ciekawe gadżety? A wiecie, że za tydzień Walentynki? Z tej okazji małe #rozdajo

Love Pills - czyli 50 kapsułek z karteczkami do samodzielnego uzupełnienia.

Mirku, bądź romantyczny #rozowypasek oszaleje z radości jak jej to podarujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ale Mirabelko! Twój #niebieskipasek bierze suple i pakuje na siłce? Możesz mu kupić najlepszy suplement - MEGA LOVE BOOST ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli 50 kapsułek z zawartością wymyśloną przez Ciebie

Inne pomysły: 50 powodów dla których Cię kocham, 50 kuponów na spędzenie ze mną czasu, Tabletki na tęsknotę i inne romantyczne bzdury!

Wśród plusujących wylosuję 2szt kompletnego zestawu (buteleczka wypełniona 50szt kapsułek)

A jeśli nie chcesz czekać na losowanie, możesz kupić O TUTAJ Jak ktoś poprosi w wiadomości do sprzedającego to dorzucam maść na ból d--y gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie jutro o 20:00

kravjec - Lubicie ciekawe gadżety? A wiecie, że za tydzień Walentynki? Z tej okazji m...

źródło: comment_K5t2VbqSx4I3mIcd7NSyDgvkUVYKypN4.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@89neo: nope, jedynie zgłosiłem do moderatora, bo złodziejem nie jestem, jakbym usunął byłoby usunięte przez autora wpisu. W ogole to ja nie rozumiem twojego oburzenia. Cena jest taka jaką są skłonni zapłacić ludzie. Za 19zł kupują, więc cena jest odpowiednia. Chcesz - wystaw za 5zł a nawet za złotówkę
  • Odpowiedz