Wpis z mikrobloga

#mirkots w związku z pojawieniem się buga z płatnościami - zostanie przywrócona kopia zapasowa z godziny 08:00. Podziękujcie abuserom ( )
  • 38
  • Odpowiedz
@Edifice: nie ma znaczenia.
@darkeldo: mi też jest przykro. Cała esencja bety niestety, wyleci bug, wredne penisy go nie zgłoszą tylko abusują, potem jeszcze @peszmerd w sile prawilniactwa nie chce powiedzieć kto to zrobił, no i taki jest tego efekt. ;) Trzeba wszystko przywracać.
  • Odpowiedz
@marahin: dobra decyzja, sam Ci chyba nawet mówiłem że reset trzeba jakiś zrobić, no ale też fakt faktem ten bug był od startu serwera i nie wiadomo ile osób na tym serio skorzystało "po cichu". Po prostu ktoś był na tyle inteligentny żeby puścić posta na forum zamiast sie z Tobą skontaktować i wszyscy to przeczytali (z 20-30 osób)
  • Odpowiedz
@Muficzer: skoro istnieje jeszcze jedna opcja, o ktorej wiesz, to czemu rowniez jej nie usunac? I skoro macie jakies dowody na to, ze ktos to wykorzystywal od poczatku, to juz chyba najsensowniejszy jest reset. Ale nie wiem, iel osob wtedy zostanie
  • Odpowiedz
@marahin To jest ten moment w którym połowa ludzi zastanawia się nad sensem gry, w tym wszystkim jestem też ja. Zrobiłem sobie wolne w pracy i część dnia skillowałem i expiłem i wszystko pójdzie się je*** bez żadnej rekompensaty.
  • Odpowiedz