Wpis z mikrobloga

#spijslodkoaniolku #humor #humorinformatykow #webdesign

Wyślij klientowi projekt www, gdzie przykładowo wypełniasz treści jakimiś losowymi frazami i dostań w odpowiedzi:

Jeżeli chodzi o stronę to bardzo mi się podoba Pana pomysł, a co do zmian (tylko kosmetycznych) to zmienił bym napis ,,śpij słodko aniołku'' gdyż kojarzy mi się z napisem na nagrobkach małych dzieci i być może klientom też może się tak skojarzyć

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koziolek_Matolek - #spijslodkoaniolku #humor #humorinformatykow #webdesign

Wyślij ...

źródło: comment_r5UfUSay5iqcdTH1Fui4cJBQ9HbjV2U9.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koziolek_Matolek: Nie żebym znał projektanta, który w fali znudzenia napisał na podglądowej (dla mnie do akceptacji) podstronie "nasze szczenięta" dla hodowli psów: "nasze #!$%@? psy zdobywają same zajebiste nagrody" czy jakoś tak. Nie zwróciłem na to uwagi i prawie przesłaliśmy to do klienta. Od tego czasu tylko lorem ipsum.
  • Odpowiedz
@FREEQ: na poczatku swojej dzialalnosci robilem tylko projekty dla roznych znajomych, dalszych znajomych itp i niestety nawyk pisania glupot ujawnil sie przy pierwszym korporacyjnym kliencie, ktory mial w zakladce 'rekrutacja' napisane cos na zasadzie 'bla bla bla pracuj dla nas korposzczurze', na szczescie zartobliwie podeszli do sytuacji ale od tego czasu tylko lipsum
  • Odpowiedz
@b4kus: Przeszukam Trello, to może znajdę jakieś ciekawe przykłady, bo u nas na samym początku było dużo w wersjach "do wglądu dla mnie".
  • Odpowiedz
@Koziolek_Matolek: Pamiętam jak dawno temu na makiecie jednego portalu zamarkowałem miejsce na banner jakimś "szybkimbiedabannerem", potem godziny rozmów, akceptacji, wdrożenia, testów i w końcu finalne odpalenie, a tam banner z jaąśś fotką śmiesznej małpki i hasłem - tylko dzisiaj żółty serek smakuje jak wafelek ;)
  • Odpowiedz
Bacon ipsum dolor amet drumstick tri-tip bacon pork chop ball tip andouille jerky. Ribeye drumstick capicola shank strip steak biltong flank doner. Beef ribs beef bresaola kevin. Meatball drumstick shank, boudin sausage ball tip t-bone tri-tip tenderloin.
  • Odpowiedz