Wpis z mikrobloga

@thesigner:
Dzień dobry.
Mam na imię Krzyś. Mam 14 lat. Jestem chory i moje leki trochę kosztują. Mieszkam z mamą i bratem. Ciesze się ze swojego życia ale muszę dużo sobie odmawiać. Np. Jak gdzie idę z kolegami albo i nie jak idziemy do kina czy gdzieś. Mam pytanie: czy nie chciałbyś oddać jej mi . Marze o takiej książce. Bardzo proszę. Dziekuję bardzo. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@thesigner: Tak naprawdę to ja byłem sprzedawcą w księgarni, kiedy Twoja rodzina szukała prezentu dla Ciebie. Od razu poleciłem tę książkę, gdyż wiedziałem, że nie będzie Ci potrzebna. Wiedziałem, że będziesz chciał coś z nią zrobić, a że masz konto na Mirko to pomyślałem, że pewnie zrobisz rozdajo.Cały ten misterny plan uknułem po to, żebyś pokazał swój wspaniały dar rozdawania i dał tą książkę mi zamykając ten kuriozalny krąg wydarzeń.
  • Odpowiedz
@thesigner: mi by się bardzo przydało, bo w liceum zachowałem się jak debil wybierając przedmioty humanistyczne, a teraz chcę naprawić mój błąd, póki to jeszcze możliwe.
  • Odpowiedz
@thesigner: bardzo by mi się przydała, bo po 3 latach od matury bede w tym roku pisać z mature z informatyki dodatkowo (,) przyda się bardzo do mojego zbioru
  • Odpowiedz
@thesigner: Wyślij tę książkę w moim imieniu do siedziby firmy, która spieprzyła mi mój ostatni duży projekt zawalając wszystkie możliwe terminy i odwalając taką kaszanę w kodzie, że ich następcy przez tydzień nie potrafili się w tym odnaleźć. Podam ci adres i dedykację, którą trzeba by dopisać na pierwszej stronie. Może się czegoś bulwy nauczą.
  • Odpowiedz