Wpis z mikrobloga

@thesigner: biorę ze smakiem, lubię poszerzać swoje horyzonty i od jakiegoś czasu planuję właśnie naukę programowania, więc myślę, że takie #rozdajo byłoby idealną zachętą ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym od zawsze marzy mi się 15k ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@thesigner: chodzę do technikum informatycznego. Gdy założę własną firmę i będę potrzebować pracowników na stanowisko kierownika to najpierw się z Tobą kontaktuje i zaproponuje wynagrodzenie ponad mediane tego stanowiska. stanowisko będzie takie, żebys nie musiał dużo robić :p
  • Odpowiedz
@thesigner: dlaczego ja? Jakiś czas temu próbowałem zabrać się za Pythona - przestałem po kilkunastu dniach. Teraz ponownie zbieram się w sobie i myślę, że tego typu lektura by mi w tym pomogła. Jeśli udałoby mi się to, a kiedyś zostałbym programistą za 15k, to zobowiązuję się przeznaczyć miesięczną wypłatę na wybrany cel charytatywny.
  • Odpowiedz
jeżeli napiszecie dobry powód dla którego mielibyście wygrać z buta


@thesigner: jestem adminem i zdarza mi się debugować rzeczy niskopoziomowo. Wiedza którą ma Gynvael czasem się przydaje, a czasem to są niesamowite ciekawostki gdy się nie siedzi aż tak nisko.
Choć z tego co kojarzę ta książka miała być bardziej przystępna niż to co on ma na blogu?
  • Odpowiedz
czekaj, ktoś myślał, że programujesz i kupił ci książkę dla kompletnie początkujących? xD


@Damian1998: To nie jest ksiąƶka dla kompletnie początkujących. "xD"

@thesigner mnie nie licz, mam juƶ 5 egzemplarzy.
  • Odpowiedz