Wpis z mikrobloga

ja tam z tibii najfajniej wspominam jak mialem z 10 lat i h-lvl kazal mi oddac backpack gdy sobie expilem z kolega na pojedynczym respie dragona pod thais, oddalem mu backpack z calym eq a pozniej mnie zabil

wiecie co sie stalo pare miesiecy po tym zdarzeniu? mass log na pohu i #!$%@? moich przesladowcow do zera i to bylo fajne, siedziales z ziomkami na tsie i tlukles wrogo nastawionych ci ludzie, czajenie sie czy przypadkiem ktorys z nich sie nie zalogowal, nie jest na expie czy cos tam, najczesciej grzali dupe w depo w kazzodron i farmili gp na dwarfach ( ͡º ͜ʖ͡º)

ja tam podtrzymuje swoja opinie ze bany sa niesluszne, ja rozumiem ze teraz to co sie dzieje z serwerem to taki troche chaos, bo @marahin nie spodziewal sie takiej frekwecji, ale kwestia czasu jest znalezienie wiekszego kozaka na rebornow i wyrownania szans na serwerze, zreszta nawet w aktualnym momencie dojechanie 5-10 osob maks, nie powinno byc wyzwaniem dla najliczniejszej gildii na tym serwerze

IMO zeby wyrownac szanse na tym serwerze i zeby rywalizacja byla zdrowa trzeba koniecznie wprowadzic o wiele wieksza kare za fragowanie, serio sa az 3 fragi dziennie i to sie pozniej resetuje? nie mialem okazji wbic RSa wiec nie wiem jak to wyglada

2 fragi dziennie / 7 tygodniowo - random PK
gildie ktora sa w stanie wojny mozna sie klepac do woli, nie wlicza sie do zadnego do RS'a/BS'a

RS powinnien trwac 2 tygodnie/miesiac
BS za 5 fragow w przeciagu 1 dnia lub nie wiem, 15 w tygodniu?

a co do altow, oni maja tyle wysokopoziomowych postaci bo po prostu tu sie za szybko expi, szczegolnie w ekipie, expienie solo jest w ogole niefektywne, ja wiem ze expienie w party jest spoko i fajnie ze sie to promuje, ale kurde, jest juz 400 lvl gdzie exp jest raptem 10x a po 300 lvl nawet 5x i praktycznie nie ma zadnych fajnych dobrych miejscowek, bonus z shared exp jest chory, gra sie jak na expie 50x
(ale nawet mimo wszystko oni wcale nie maja tak duzo tych postaci, zreszta jak juz maja to jakies 150 lvl'e)

stalkowanie czy cos tam, no kurde, po pierwsze sami udostepniacie wszystko w internecie, po drugie, co oni moga z tym zrobic? xD napisac do waszej dziewczyny i co? zablokowanie kogos na FB to kwestia kilku sekund xD zaden powazny biznes, moga sobie szczekac i rozsylac te dane gdzie sa i tak nic nie z tym nie zrobia

co nie zmienia faktu, ze takie zachowanie oczywiscie jest mega szczeniackie i powinno byc tepione ale bambo prosba, za bardzo to bierzecie do siebie

ja ogolnie staram sie pomagac na serwerze bo mam duzo empatii ʕʔ i wczoraj jak zabilem jakiegos losowego 50 lvla z nudow to zrobilo mi sie go zal i oddalem mu bp wraz z nawiazka, ale nie kazdy taki jest i trzeba sie z tym liczyc

zreszta, owy 50 lvlu nie plul do mnie jadem czemu go zabilem tylko #!$%@? przyjal to na klate bo nie wiem, jest #!$%@? dorosly i nie placze ze padl w jakiejs grze xD

nie jestem moze za cofnieciem banu, bo wycofanie z tej decyzji by bylo przyznaniem sie do bledu, a zadna admistracja nie lubi tego robic ( ͡º ͜ʖ͡º) ale tak na powaznie, dobrze ze tak sie stalo, bo jesli ten serwer ma na prawde troche postawac, to trzeba pogadac o tym problemie i znalezc jakie rozwiazanie, tylko #!$%@?, blagam, nie banowanie xD

#mirkots
  • 22
@goltus: To jest dokładnie to co chciałem napisać. W Tibii zawsze były dużo większe kary za random PK. Wystarczy zrobić bardzo duże ograniczenia random PK oraz wojny gildii, gdzie fragi pomiędzy postaciami z osobnych gildii nie powodują bana. Wtedy to nawet gdyby był exp za fragi na wrogiej gildii to osoby postronne wciąż będą miały spokój.
@goltus: jesteście po prostu zbyt wielkimi tryhardami, nikt Wam tu nie pozwoli "przejąć serwera", więc sobie odpuśccie albo zmieńcie ots, ot co. Jak już wspomniałem kilkanaście razy, KAŻDY poza Wami fajnie sie bawi, a Wy robicie jakieś dziwne akcje typu psucie screenshotów (rzucanie gp na czapki), bronienie złodziei (mam nadzieje że tylko bronienie, nie mam dowodów że to Wy ukradliście reszte itemów, ale jeśli tak, to jesteście półgłówkami).

Nie wiem czy
@kurdwa: ok, troche poplynalem, teraz sprawdzilem, to byla tibia 7,6(2005), mialem kilka lat wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i nie, nie rzadzilismy serwerem, na lucerze w tamtym czasach rzadzili archangele ale swoj udzial w wojnie mielismy
@goltus: Jakie to byly nerwy, jakie emocje jak nad kims pojawila sie czaszka i zazadal eq. Zawsze probowalem mimo wsyzstko czmychnac, dopiero na red hp wchodzilem w dialog. A zazwyczaj i tak nie oddawalem bo taki mam charakter ( ͡° ͜ʖ ͡°)