Wpis z mikrobloga

Korzystajac z tego ze serwer w tej chwili kaput, a ja mam troche wolnego czasu postanowilem sie odniesc do calej tej afery zwiazanej z Rebornami, PK, banami, regulaminem etc.

Moim zdaniem, problem lezy w tym ze nie potraficie sie bawic. Nie, nie mówie tu o Rebornach. Mówie o wszystkich lacznie z nimi.

Jest gildia uwazana potocznie za #!$%@?, co to tylko uciskajo lud i mordujo pod depo. Moze i nimi sa, tak wynika z postów. Osobiscie krzywdy z ich strony nie doswiadczylem, chociaz kilku moich znajomych padlo ofiara ich ataków. I co robi w takiej sytuacji OTSowe spoleczenstwo? Truje dupe moderatorom zeby rozwiazali problem.

A co powinno robic? Dostosowac sie do sytuacji i obrocic ja tak zeby czerpac z niej zabawe. Moze ja nadaje na jakichs innych falach, moze jestem masochista a moze po prostu mam na tyle rozbudowana wyobraznie ze sprawia mi przyjemnosc granie na "partyzanta", kiedy to musze kryc sie w konspiracyjnym GH u Cronoxeda, kiedy przemykam sie od PZ do PZ tak zeby mnie gestapowcy z Reborn nie przyuwazyli, kiedy skladam na czacie gildii meldunki gdzie i ilu Rebornów widzialem. Bo minely juz czasy kiedy fun sprawial kolejny level czy kolejny dobry drop. Podstawówka dawno za mna. Teraz staram sie nieco inaczej czerpac przyjemnosc z takich gier.

Sprawia mi to frajde, tak samo jak sprawia mi frajde smieszkowanie z Rebornów na dachu i planowanie wraz z innymi Obserwujacymi powstania. Dnia w którym wyjdziemy z piwnic i zejdziemy z dachów. Dnia w którym nasze liczniki skilla wyjebia skale i bedziemy gotowi postawic @szwagry przed sadem.

Narzekacie ze nie da sie wejsc na zadnego respa bo Reborni? Spróbujcie sie pobawic, rozwinac gospodarke. Jest sporo h lvli których moglibyscie spróbowac wynajac do przegonienia ich tak jak to czesto robicie wynajmujac ich do czyszczenia questów.
To jest kwestia solidaryzowania sie i grania razem, tak jak to robia Reborn. W tym moim zdaniem ich sila i dlatego trzymaja nas za morde, bo sa zorganizowani.

W sprawie banów osobiscie uwazam ze nie powinni ich dostac. To powinno byc rozwiazane w grze. Inni gracze powinni sie zjednoczyc i dac im po mordzie. Jedi powinni spelniac zalozenia gildii i bronic low lvli. Obserwujacy powinni przejac wreszcie kontrole nad dachami. Miski powinny pokazac ze nie sa gildia drugiego sortu i tez potrafia sie konkretnie #!$%@?.

A nade wszystko uwazam ze mimo iz jest to mirkowy serwer, zatargi które sie na nim odjaniepawlaja nie powinny byc komentowane na mirko w takiej formie w jakiej sa teraz. Zabil Cie Cronoxed? Masz wroga w Cronoxedzie a nie w @Shentang. Odrózniajcie to #!$%@?, bo jak czytam niektóre posty to mam wrazenie ze ten stereotyp mirka-stulejarza co siedzi w piwnicy i jedyne co ma to wypok, tibia i batony w szafce i zyje zyciem swoich postaci w grach MMO jest prawdziwszy niz mi sie wydawalo. Dlatego dla tych co zaczeli stalkowac czy to moderatorów, czy czyjas dziewczyne - jestescie zalosni. Za takie dranstwo powinno sie Was zamknac w piwnicy bez internetu.

Wiem ze tekst malo spójny, ale tyle jest do powiedzenia ze na prawde nie chce mi sie tego katalogowac. I tak pewnie czeka mnie jeszcze pojazd w komentarzach i w grze, wiec darujcie ten brak kosmetyki.

#mirkots #aferarebornowa #gorzkiezale #niepopularnaopinia
  • 20
@Szajbek: @Szajbek:

Nikt im nie truł dupy od nas - trucie było na mirko jak już, marahin się odniósł i poprosił, potem ostrzegł, potem zbanował. Przecież moje zgłoszenia dotyczyły jedynie:

- doxxingu, wyzwisk i bluzgów
- botów (trzeba mieć raka żeby na otsie ich używać gdy ustalaliśmy że gramy fair)

reszta to zwykłe narzekanie, i to nie na zasadzie "ej gm zrób coś" tylko "#!$%@?, szkoda że tak wyszło hehe".
@Shentang: no nie gram, ale widząc ten buldupy czasem lurkuję - nie próbuj nawet mnie prowkować do rozmowy, bo z nikim w żadną dyskusję już nie wchodzę. Ani z niczego się nie tłumaczę.
Ale fajnie, że chociaż dach nam się udał. Nawet jak próbują nam to zepsuć, to ludzie z nami są tylko po to, żeby tam przyśmieszkować razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Shentang: Dach to jedna z lepszych rzeczy na tym serwerze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miski powinny pokazac ze nie sa gildia drugiego sortu i tez potrafia sie konkretnie #!$%@?.


@Szajbek: No coz, za kazdym razem jak sie zalogujemy i wyjdziemy to Reborn sobie albo daje loga i idzie na alty zeby sie podkladac, albo idzie gdzies w #!$%@? i placze o to zeby bylo 10vs10 kiedy u nas najwiekszy lvl to gdzies 300 a u nich wszyscy sa w okolicy 400 xD
@Shentang: Co do wyzwisk jak i szeroko pojetego obrazania siebie nawzajem masz racje, nie odnosilem sie do tego.

Boty - tego chyba nawet nie trzeba komentowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jacy by nie byli dobrze jest miec jakiegos "nemesisa". Tutaj mamy Bialka, na otsie Rebornów XD

Co do dachu... #wmoimsercutylkodach ʕʔ

Jeszcze raz prosze wszystkich o odsapniecie, przemyslenie swojego zachowania zarówno glównych zainteresowanych
@WolfSky: Bo ja zawsze staralem sie robic sobie z tibii RPG. Przygode we wlasnym zakresie albo z kolegami z lawki, ale niestety dobraly sie do niej sebixy dla których kwintesencja takich gier jest 4 cyfrowy lvl i sprzedawanie intemów na allegro. To psuje klimat takim marzycielom jak my ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czyli jest nowy szeryf w miescie, skoro jestescie w stanie zmusic "tych zlych" do "ucieczki" :D


@Szajbek: Nie ma, bo my mamy zycie poza Tibia i nie jestesmy wstanie byc zalogowani caly dzien w niej jak oni. Wiec jak akcja sie "uda"(jesli wezmiemy za kryterium tę "ucieczkę") to ludzie wychodzą i zajmują się jakimiś swoimi sprawami.
@Magik_Antonio: Ja to doskonale rozumiem, bo tez mam zycie i obowiazki. Niemniej z Twojego opisu sytuacji wynika ze jak sie logujecie to Reborni krzyczo "kitraj poty, facetka idzie" i uciekajo. A to swiadczy o tym ze nie sa jednak tacy niezwyciezeni mimo tego ze poswiecaja na gre wiecej czasu. Nie ilosc a jakosc psze Pana!
@Magik_Antonio:

za kazdym razem jak sie zalogujemy i wyjdziemy to Reborn sobie albo daje loga i idzie na alty zeby sie podkladac, albo idzie gdzies w #!$%@? i placze o to zeby bylo 10vs10 kiedy u nas najwiekszy lvl to gdzies 300 a u nich wszyscy sa w okolicy 400 xD


tego nie kminie, a kto ci karze grac fair i zgadzanie sie na jakies warunki 10v10? xD oni tego nie