Wpis z mikrobloga

#steam #hacking #patologiazewsi Mireczki, wlasnie odzyskałem dostęp do konta steam a straciłem go około miesiąca temu. Myślałem na poczatku, ze pochrzaniły mi sie hasła i na dodatek zapomniałem hasła na maila. Ale cos tu nie grało i okazało sie, ze poczta została skradziona, tak samo konto steam. Dzisiaj wchodzę i co sie okazuje? To jakis Ukrainiec, koledzy z Ukrainy i federacji rosyjskiej. Mam w avatarze gola babę. W fallout 4 zacząłem grę jako kobieta, teraz jestem jakimś bidnym facetem. Wszystkie moje gry sie zgadzają ale mam bonus w postaci 5 gier ktore ten kretyn kupił w ciagu tego miesiąca ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) . Dodam ze weryfikacja moich danych przez steam trwała ponad tydzień. Aha! Dzisiaj jeden z nich napisal do mnie ODDAJ KONTO xDDDD dobrze, ze nie usuń konto ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zlodzieje #gry #fallout4 #fallout #rust
  • 15
@endipek: mi tez kiedys przejal konto razem z mailem jakis gowniarz spod warszawskiej wsi. nic mi nie zginelo bo wlaczyla sie 2 tygodniowa blokada na wymiany a steam support zadzialal szybko i odzyskalem konto po 2 dniach. tylko wszystkich znajomych mi zdazyl skasowac