Wpis z mikrobloga

@vertebrae_verae: Budową strukturalną cząstki cukru. Izomery nie zawsze mają takie same właściwości chemiczne (lekcje chemii poziom gimnazjum, biologia liceum trawienie cukrów prostych).

@karol-piotrowski: Kurczak to gówno. Z resztą się zgadzam.

@BBananowy: Soki NFC są wyciskane ze świeżych owoców i jeżeli nie mają specjalnego opakowania to mają tylko kilka dni przydatności. Owszem są z miąższem, ale nie szukałabym głównego źródła błonnika w sokach bo to tak jakby jeść wołowinę dla
@ZasilaczKomputerowy: >Budową strukturalną cząstki cukru. Izomery nie zawsze mają takie same właściwości chemiczne (lekcje chemii poziom gimnazjum, biologia liceum trawienie cukrów prostych).

i dzięki temu już wiem, że nie masz pojęcia o czym piszesz, od kiedy to sacharoza z pepsi jest izomerem cukru owocowego?! No widać, że nie uważałaś w tym swoim gimnazjum ( ͡° ͜ʖ ͡°) , a to musiało być jakieś dobre, bo ja z
@siabadabada: 1000 razy nie odgadne bo po takiej ilości prób bym pewnie tymczasowo stracił smak.
Jest o tyle inny, że ja bym nie odgadł, że ten polski napój to Dr Pepper. Angielski to Coca Cola + jakiś taki korzenny/ ziołowy smak, ta polska wersja za podstawę ma colę w smaku przypominającą no nie wiem, może Pepsi Light? Jakaś okropna cola w kazdym razie + leciutki ziołowy posmak. W wersji UK ten
i dzięki temu już wiem, że nie masz pojęcia o czym piszesz, od kiedy to sacharoza z pepsi jest izomerem cukru owocowego?!


Problemy również z logiką? Ja potraktowałam pytanie o różnice pomiędzy cukrami poważnie, bo nie sądziłam, że ktoś może uznać że sacharoza=fruktoza i że chodziło o karmel. Karmel to głównie glukoza, która jest izomerem fruktozy. Przecież to, że sacharoza to gówno-cukier powinien każdy dietetyk wiedzieć (pojęcie indeks glikemiczny coś komuś tu