Wpis z mikrobloga

@Wight: Dla mnie nie jest spoko bo ja bym napisał tak: "ej jak będziesz wpadać po resztę swoich gratów to zostaw dla mnie 7 cebul, bo tyle zostało za internety i jakieśtam pierdoły. pzdr". DOPIERO jak druga strona zacznie się kłócić o te 7zł to bym wyskoczył z wzorem, choć byłoby mi trochę wstyd. Gdyby przy tych kwotach było jeszcze "0" po prawej to spoko.
  • Odpowiedz
A ja myslalem ze ja w patoli mieszkalem (20-22lat a regulamin jak na koloniach)


@Dextrofan: Ale że czekaj, przeszkadza Ci, że musisz wspólne pomieszczenie posprzątać i wyrzucić śmieci?
No to faktycznie, patola po chuju. A przecież Ty taki dorosły już ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Korba112: Dług już został dawno spłacony, różowy oszczędzał całe wakacje, odmawiał sobie keczupu do frytek, o czarterze na Seszele nie wspominając. Ale w końcu oddała. Co prawda przelew na poczcie kosztował 2.50zł, ale odliczyła to od długu...Tak nawiasem, to jest mail z 2011r., wygrzebane po latach.
  • Odpowiedz
@Roszp: no faktycznie, bez opisu sytuacji wyglada to normalnie. Ale nie chodzi o to. Bo jedno to regulamin, a dwa rzeczywistosc. Z dziewczyna zawsze sprzatalismy po sobie, wywalalismy smieci odrazu jak sie zapelnil kosz itd. Zakrecalismy zawsze kaloryfery jak wychodzilismy itd. A oni nie, jak wracalismy po weekendzie czy wyjezdzie to kaloryfery poodkrecane, syf smieci itd. I zwracanie nam uwagi o wszystkie drobnostki, gdzie sami swieci nie byli. Nawet zeby
  • Odpowiedz