Wpis z mikrobloga

Ale ta baba mnie w-----a xD Zresztą kto sprowadza samochód za 300k wiedząc, że nie stać go na jego utrzymanie... ktoś mi powie jaki jest sens tegoż?
#motoryzacja #dodge
SuchyArbuz - Ale ta baba mnie w-----a xD Zresztą kto sprowadza samochód za 300k wiedz...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HetmanPolnyKoronny: Co nie zmienia faktu, że 5.7 HEMI z mocą ponad 300 KM to nie jest auto dla kogoś, kogo nie stać na jego eksploatację i pakuje w nie podtlenek gazotu. Po co kupować taki samochód, skoro nie ma się kasy na jeżdżenie na benzynie? Gazowanie takiego silnika to "grzech". Można zagazować fabię, golfa czy innego e36, ale nie takie auto :) Fakt - ceny benzyny w Polsce i w
  • Odpowiedz
Co nie zmienia faktu, że 5.7 HEMI z mocą ponad 300 KM to nie jest auto dla kogoś, kogo nie stać na jego eksploatację i pakuje w nie podtlenek gazotu.


@jurny_juhas: Bo to 5.7 HEMI, nie żadne arcydzieło motoryzacji jak V12 Lamborghini czy Rolce-Royce'a. To nie jest samochód dla bogaczy, do pokazania się, czy sportowe auto, które butla z gazem psuje, tylko wozidło dla klasy średniej z dużym silnikiem. Zresztą jeżeli stać mnie na V8 w gazie, to mnie stać, nie muszę nikomu udowadniać, że mam kasę ,płacąc na stacji dwa razy tyle za praktycznie to samo.

Po co kupować taki samochód, skoro nie ma się kasy na jeżdżenie na benzynie? Gazowanie takiego silnika to
  • Odpowiedz
@SuchyArbuz: @jurny_juhas: Bogaci ludzie są bogaci bo nie wydają bezsensownie pieniędzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeździjcie dlaej Skodami 1.2 na benzynę bo Was stać a ktoś inny będzie jeździł za te same pieniądze 3.0 V6 ale w tym złym gazie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Do aut typu BMW M3, Lambo, Porsche może i gaz nie "pasuje" a nie w jakimś
  • Odpowiedz
zresztą silnik szybciej się kończy na lpg


@SuchyArbuz: prawda, bardzo prawdopodobne że w okolicach 150-200 tysięcy będzie trzeba wyregulować zawory albo i remontować głowicę
no i tyle z kończenia się silnika, robienie głowicy kosztuje jakieś 4-5 tysięcy przy amerykańskim V8 więc zwróci się po 15 tysiącach na lpg
  • Odpowiedz