Wpis z mikrobloga

siema murki na niemieckim amazonie jest nawigacja navigon za darmo wcześniejsza cena to 139 euro. Ja kupiłem poprzez przeglądarkę na PC następnie apka pojawiła się w aplikacji mobilnej. Mam ustawiony niemiecki adres ale może da się bez tego. Nawigacja oczywiście na androida.

http://www.amazon.de/Garmin-Wuerzburg-GmbH-NAVIGON-Europe/dp/B019C5LZX4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1454267964&sr=8-1&keywords=navigon

#android #cebuladeals
  • 34
@dawid121213: zakładasz konto na amazon kraj to Niemcy adres Niemcy logujesz się na PC na amazon de kupujesz tam apke później instalujesz amazon underground na telefonie logujesz się do aplikacji i tam masz nawigację do instalacji
Edit: ściągnąłem amazon underground ( wejdź w telefonie na adres: amazon.de/getunderground ), zalogowałem się na konto żony :D , wpisałem w nim Navigon Europe i ściągnąłem. Dociągnął mapy PL i DE :-)
Apkę mam kupioną bo mi przyszło potwierdzenie ale za #!$%@? nie mogę pobrać tego undergrounda.
Mam powiadomienie po każdej aktualizacji Beiter zu installation czy coś w tłumaczeniu gotowe do instalacji