Wpis z mikrobloga

skoro zgloszonych 30 druzyn a wziac udzial moze 16 to jeśli mogę coś zasugerować.. najlepszym doborem druzyn były by rangi graczy.. jeśli ktoś gra jako gold nova czy na kałachach (a w komentarzach są takie osoby więc pewnie i całe drużyny) to jakie taka druzyna ma szanse z supreme/global? czy to dla kogos przyjemne ogladac taki mecz? czy dla kalacha to przyjemnosc przegrac 16:2 z globalami? dla globali tez zadna frajda grać z kimś słabszym.. a wg aktualnych zasad jakis team globali moze odpasc na etapie zgłoszeń..

dzieki temu tez ranga turnieju bedzie wyzsza jesli bedzie to turniej na jak najwyzszym poziomie graczy.. no chyba ze liczy sie tylko fun aczkolwiek trudno mi ten fun zrozumiec gdy gra global z kałachami ;-) przy kilku turniejach "maczałem" już palce i to co się tam rzucało w oczy to różnica poziomów graczy która tak naprawdę psuła zabawę wszystkim.. tym co wygrywali łatwo, tym co przegrywali, tym co komentowali i tym co ogladali na twitchu bo z nudy szło zasnac

taka luźna sugestia 8)

#mirkocup
  • 9
@yahupl: była już o tym dyskusja. Zdecydowaliśmy, że będzie to turniej dla najaktywniejszych mirków, a nie najlepszych. Turniej nie był organizowany z myślą o zrobieniu czegoś w stronę prosceny (woem, że przesadzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a w stronę atrakcji dla mirków. Poza tym takiej puli nagród chyba nikt z nas się nie spodziewał
@d0nezo: wszystko jest w regulaminie. Brane będą pod uwagę aktywności na wykopie, pod tagiem #csgo i staż :) dokładnie jak @kuskoman pisze- to jest turniej dla wykopków. Równie dobrze mogłyby grać drużyny osób, które konta założyły dzień przed ogłoszeniem turnieju, które byłyby samymi globalami, to dziwnie byłoby nazwać to turniejem wykopowym ;)
@yoreciv: Juz wszystko wiem, dopiero zauwazylem. Nie sadzicie ze lepiej byloby zoorganizowac jakis one night cup, kilka dni przed cupem, o miejsce w samym turnieju, dla osob ktore przegraly "stazowo" z docelowymi 16 druzynami?