Wpis z mikrobloga

Wrocławskie Murki, pierwszy raz w życiu jestem w Waszym mieście i muszę przyznać że ładnie tu macie ( ͡° ͜ʖ ͡°) niedużo czasu miałam żeby się rozejrzeć bo głównie popylałam na warsztaty na które tu wpadłam, ale udało mi się pójść do kilku miejsc z dobrym jedzonkiem (to w końcu najważniejsze, hehe), poznałam kilka przeuroczych osób i nawet udała się ładna pogoda i nienajgorszy hostel, może nawet podreptam sobie na spacer w nocy bo jeszcze jedną tu spędzam a trochę mnie kusi żeby się przejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wroclaw
  • 23
@marianwro: z tańcowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zavis: najlepsze było chyba w jakichś pierożkach, na paragonie stoi nazwa Stary Młyn, ale buła z Nowych Horyzontów była całkiem nom
@rbielawski: czy to taka Nowa Huta Wrocławia? xD nie mam tam po drodze bo nocuję w trochę innej części miasta jednak :D (na szczęście? ;___; )
@ahaw: No poznałam gromadkę ludzi którzy regularnie tańczą tam w Akademii Ruchu, pod WrocLove WCS, są grupki i fp na fejsie to może znajdziesz kogoś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż ja głównie poznawałam panów, bo jednak z nimi miałam więcej do czynienia, to nikogo z nazwiska nie wymienię :D