Wpis z mikrobloga

marzy mi się jakiś #faq w tagu #seriale z jakąś update'owaną listą seriali, może podzielonych na kategorie (nawet z krótkimi opisami tych seriali), by pięćdziesiąt razy na dzień nie padało pytanie "mircy oglądałem już lista seriali co jeszcze polecacie?", tag jest zaspamiony takimi wpisami, jakby użytkownicy wykopu nie potrafili przejrzeć tagu i sobie sprawdzić co ludzi oglądają i, oczywistym, polecają.
#gorzkiezale #marzeniaprostegoczlowieka #nowywykop2016 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
  • Odpowiedz
@berserka:

jakąś update'owaną listą seriali, może podzielonych na kategorie (nawet z krótkimi opisami tych seriali)


imdb, filmweb

by pięćdziesiąt razy na dzień nie padało pytanie "mircy oglądałem już lista seriali co jeszcze polecacie?",


nic nie zrobisz Bożenko i tak będą pytać. Scrolluj dalej.
  • Odpowiedz
@berserka: Ale tak działa każda strona z serialami, ale to nie pomaga, bo opis tak jak trailer może zrazić... po prostu wykop działa jak poczta pantoflowa, hej grażynka jadłam ostatnio ziemniaki z tego spożywczaka na rogu ale były jakieś dziwne znasz inny? Proste proste... Po co się oburzać.
  • Odpowiedz
@rbielawski: jakbym była biegła w kwestii seriali, znała ich całe multum, oglądała większość przywijających się tu seriali to bardzo chętnie bym to zrobiła. jeśli jest taka osoba, to chętnie jej pomogę, w którejś kategorii.
  • Odpowiedz
@berserka: Był tag #listaseriali w którym jeden mirek(zapomniałem który) zrobił taką listę. Oczywiście nic z tego nie wyszło bo idioci zaczęli pisać pod tym tagiem i teraz znaleźć tą listę(o ile nie masz w zakładkach) to kilka metrów scrollowania. Ale od kilku tygodni mam plan, który może się spełnić jak wykopowi programiści skończą robotę - będą moderowane tagi, to zrobimy jeden do seriali, w którym pytania o polecanki, napisy i gdzie
  • Odpowiedz
@Chanandler: @Tronkos: @P4uL: no ja wiem, że tak działają serwisy z serialami i filmami i z nich korzystam jeśli chcę obejrzeć coś nowego, ale ja to nie reszta wykopu + się nie oburzam, nie tupnę nogą, piszę po prostu to co mi troszkę przeszkadza w trakcie przewijania się przez tag, bo w lesie takich wpisów ze świecą szukać jakiegoś wpisu z fajnym info.
  • Odpowiedz
EDIT: Jednak nie jest tak źle, znaleźć tą listę dosyć prosto bo jednak nie jest głęboko zakopana. Tak czy siak nikt z niej nie korzysta.
  • Odpowiedz
@berserka: Będzie się usuwało wpisy to się może nauczą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To będzie taki piękny tag () Same dyskusje, opinie, newsy, trailery i inne przydatne rzeczy. Zero biadolenia, że nie może znaleźć odcinka online, nie wie gdzie są napisy, albo, że w swoim bujnym serialowym życiu obejrzał całe dwa seriale i szuka czegoś dobrego.
  • Odpowiedz
@berserka: pomysł zrobienia takiej porządnej listy z podziałem na kategorie chodzi mi po głowie dosyć długo, ale jakoś nie mogę się za to zabrać, bo oglądam kolejne seriale
  • Odpowiedz