Wpis z mikrobloga

#zagadka #ciekawostki #gimbynieznajo

Uwaga poniżej przesyłam wam małą zagadkę, do jej rozwiązania może nie wystarczyć #logikarozowychpaskow i potrzebna będzie prawdopodobnie #logikaniebieskichpaskow

Jak chcesz sprawdzić czy Twój różowy pasek ma logike różowego paska... pokaż tę zagadę... jak odpowie prawidłowo na 3 pytania i więcej to oznacza że masz #falszywyrozowypasek

Odpowiedz zanim przeczytasz spoiler...
odpowiedzi w spoilerze... HF ( ͡º ͜ʖ͡º)

jaskiniowiec88 - #zagadka #ciekawostki #gimbynieznajo 

Uwaga poniżej przesyłam wam...

źródło: comment_3RjRLiaD2Gl1h7jDCToCRZLqvFfjYpOi.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaskiniowiec88: Dobra, poczytałam odpowiedzi i widzę, że coś pomyliłam :D Myślałam, że służba to coś w stylu dyżuru w nocy, sory, nie byłam nigdy na biwaku :d ech... kompromitacja ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Riley: ja byłem parę razy na piwaku, ale o służbie nie słyszałem.Może dlatego że nie byłem harcerzem i akcję "niewidzialnej ręki"miałem w nosie ;)
  • Odpowiedz
@Polonus: O faktycznie, jest siatka!
W ogóle zagadkowaa zagadka ( ͡° ͜ʖ ͡°) korony drzew są bardziej rozwinięte po stronie południowej, więc idąc tym tokiem rozumowania południe mamy po lewej, północ po prawej, światło pada ze wschodu na zachód - sugerowanie, że jest rano... ale tak jak mirki piszo wyżej, cień jest krótki jak na poranek. Ja nie wiem, dajcie tu jakiegoś harcerza co się zna
  • Odpowiedz
@smk666: Dalej uważam że z zachodu. Patrz na cień. Cień jest przechylony tak jakby do góry i lekko w prawo. Mając za plecami południe przed sobą masz północ, z prawej strony wschód a z lewej zachód to patrząc na płomienie wiemy że wieje z zachodu. Do tego patrząc że cień nie jest prosto na północ wiemy że jest po południu a nie rano ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz