Wpis z mikrobloga

No siema. lvl26 here. Wbity dzis. Podsumowanie?
Żona, dwojka dzieci, dobrze platna praca (jeszcze <10k ale juz blisko), #!$%@? dlugow. Byleby sie nic nie #!$%@?, a bedzie dobrze.

Jak dostane 2600 plusow to usuwam konto. Serio.
Jak bedzie 26 to bedzie fajnie.

#oswiadczenie
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@LosoweZnaki: bo tyle czasu mi to zajelo nie tracac czasu na szkole. kazdemu zycze jak najlepiej, chyba ze ten ktos jest #!$%@?. ale w wiekszosci przypadkow szkola przesKadza.
  • Odpowiedz
@ofczy: to Twoja opinia bazująca na Twoim doświadczeniu i punkcie widzenia, niekoniecznie prawdziwa, pamiętaj o tym. Ja skończyłem normalny cykl edukacji i źle na tym nie wyszedłem. Grunt, że się zgadzamy w życzeniu każdemu jak najlepiej, pozdro!
  • Odpowiedz
@ofczy: Ja właśnie patrzyłem po ofertach pracy w it to własnie zdziwiło mnie, że chcą często albo studentów ostatnich lat studiów, albo absolwentów. Myślałem, że it jest w Polsce jest pozbawione durnego patrzenia w papierek.
  • Odpowiedz
@manikcs: To żart był, z takim dochodem maksymalny bezpieczny kredyt to jakiś 600 tys. Możesz odkładać wystarczająco dużo aby po kilku latach nie mieć dochodu przez rok i spłacać kredyt.
  • Odpowiedz
  • 0
@ofczy: ja nie rozumiem jednej rzeczy. skoro #!$%@?łeś długów i srasz kasa jak sam twierdzisz. to dlaczego tego nie spłacisz tylko się tym chwalisz?
  • Odpowiedz
  • 1
@ofczy: też kiedyś narobiłem długów za małolata. i ogolnie nie jest to powód do chwalenia sie. czy wśród znajomych czy na portalach ze śmiesznymi obrazkami. i tak jestes #!$%@? w bikach krd itp wiec o pozadnym kredycie na dom np możesz zapomniec. ja teraz jestem na etapie odkrecania tego wszystkiego ale to trwa w #!$%@? długo.
  • Odpowiedz