Wpis z mikrobloga

No siema. lvl26 here. Wbity dzis. Podsumowanie?
Żona, dwojka dzieci, dobrze platna praca (jeszcze <10k ale juz blisko), #!$%@? dlugow. Byleby sie nic nie #!$%@?, a bedzie dobrze.

Jak dostane 2600 plusow to usuwam konto. Serio.
Jak bedzie 26 to bedzie fajnie.

#oswiadczenie
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ofczy: Łiii tam. Mam znajomego co jest uwalony w zusie, us, jakies stare zawiasy za sciaganie towaru z zagranicy i w ogole spalony wszedzie, w bankach tez. Firme ma na zone, dom na rodzicow i ogolnie wiedzie mu sie lepiej niz jakiemus kowalskiemu. Tak wiec kwestia kombinowania
  • Odpowiedz
@ofczy: rocznikowo starszy i poki co kto nie bawił się z tworzenie poduszki, a wydawania na wesela i rozbijania się to z reguły tak nie miał. I każdy moze miec roznie, ale jak nie pochodzi ktośz bogatej rodziny to raczej powinien najpierw zabezpieczać się, a potem realizować potrzeby.
Z 4 lata temu, miałem okazję uczestniczyć w bardzo kameralnym spotkaniu z Pan Tadeuszem Wirkowicz i mimo zaczerpnięcia wiedzy z uczelni, wlasnego
  • Odpowiedz
@ofczy: Łiii tam. Mam znajomego co jest uwalony w zusie, us, jakies stare zawiasy za sciaganie towaru z zagranicy i w ogole spalony wszedzie, w bankach tez. Firme ma na zone, dom na rodzicow i ogolnie wiedzie mu sie lepiej niz jakiemus kowalskiemu. Tak wiec kwestia kombinowania


@Harmonijka: to czeu sie nie zabezpieczył ? Robiłem indetyfikacja wizualną dla firmy, która chciała prowadzić ogromną ekspanję i też ściągać towar
  • Odpowiedz
@vasil: Nie zabwzpieczyl sie bo kiedys koks, dziwki i lasery. Jeali chodzi ci o jego stary interes to w latach 90 przemycal rtv z niemiec. Robil na tym gruby szmal ale wiekszosc przepuscil. Teraz zyje niezle ale jakby dobrze ulokowal tamte pieniadze to by byl bardzo majetny.
  • Odpowiedz
@Harmonijka: jak widać - natura i rynek uczciwy:) kto dorabia uczciwie ten procentuje.

Wczęsniej ctowany Pan sam też powiedział jedno ciekawe:

kto dorobił się swoją wiedzą, doświadczeniem i nawet jak upadnie, czy ograbią go oszuści to jednak tego dzieki czemu to osiągną nie zabiorą. Dlatego Ci nie uczciwi najczęsciej grają nieczysto, bo nie znają dnia i godziny, kiedy spadną z tronu.
  • Odpowiedz