Wpis z mikrobloga

#spring #java #programowanie

Cześć. Mirki pomocy.

W ramach nauki #spring-a MVC robię mały projekt, i mam problem z konfiguracją w klasach Javy.
Posiadam 3 klasy konfiguracyjne: WebAppInitializer, WebConfig i RootConfig. Oraz jeden kontroler HomeController. Kody źródłowe i plik pom.xml tutaj: http://pastebin.com/21WGMHpV
Gdy uruchamiam program, to wywala mi błąd 404. Byłbym wdzięczny za wskazanie co robię źle.
Pobierz S.....g - #spring #java #programowanie 

Cześć. Mirki pomocy. 

W ramach nauki #s...
źródło: comment_VF4ad7xiVxzGJ3CETQaK2Butl1Eotc6Q.jpg
  • 9
@kaervek: Nie posiadam takiego pliku. Robię konfigurację według książki "Spring w akcji IV" i tam nie ma czegoś takiego.

Myślałem że konfigurując projekt w klasach nie będę potrzebował pliku web.xml.
@Szczypioreg: spring w akcji jest podręcznikiem z dupy, ponieważ wszystko tam jest wyjmowane z kontekstu i ciężko poskładać to do kupy, odradzam to do nauki, podręcznik dobry jak się zna poprzednie wersje springa...do problemu sklepu internetowego opartego na spring mvc lepsza jest książka od a-z pokazująca jak napisać cały serwis włącznie z dodawaniem koszyka, logowaniem do serwisu etc etc...

link
spring w akcji jest podręcznikiem z dupy, ponieważ wszystko tam jest wyjmowane z kontekstu i ciężko poskładać to do kupy


@kaervek: A już myślałem że jestem za głupi na tę książkę, bo czasami nie ogarniam o co chodzi. :P

Spring mvc podstawy dla początkujących - wygoogluj i przejrzyj spis treści


@kaervek: Przerobiłem ją już prawie całą, ale konfiguracja jest oparta w całości na plikach .xml, a w tym projekcie chciałbym