Wpis z mikrobloga

Człowiek który wymyślił TimeMachine powinien dostać pokojowego nobla. Choćby dla tego #apple > #windows i #linux. Petarda. Czuję się jak nadczłowiek kiedy już na poł obsrany odzyskuję rzeczy z backupu z niedzieli 3 tygodnie temu z 17:15 przewijając tylko obrazki tego jak wyglądał folder wtedy :D. Serio jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to mac + dysk sieciowy to 2 najlepsze inwestycje jakie możecie popełnić.
  • 74
NIESAMOWITE, zupełnie jakby tylko tam dało się robić backupy


@list86: gdzie ja napisałem że tylko tam sie da? Tylko tam widziałem to tak prosto i genialnie zrobione. Jak nie chcesz się wgryzać w konfigurowanie backupu bo masz ważniejsze rzeczy do roboty to doceniasz to że coś jest zrobione prosto i intuicyjnie
ale czemu nie ogarniasz win8 a japko tak ? Znasz odpowiedz ?


@szaremyszki: Bo widzisz. Ja spędzam na swojej pracy 8h i wolę ją przeznaczyć na pracę niż na ogarnianie jak skonfigurować backup (co jak co ale to nie jest coś z czym windows wyskakuje Ci przy instalacji). Plus ogarniam basha a cmd windowsowy to nie jest konsola nie oszukujmy się. działa jak gówno a często jej używam.
@list86: a tu mam jeszcze prościej bo saveuje mi co godzine pliki + potem wywala czesc zmian tak ze np te sprzed miesiaca już sa przerzedzone co dzien a nie co godzine. + przywracanie to cmd+spacja>timemachine>wybierasz date i plik i bang
@szaremyszki: @Jestem_Tutaj: @Drail: @fervi: @list86: zastanawiałem się nad macbookiem i dellem xps i wybrałem maca i w sumie nie żałuję. Bo muszę mieć basha (windows odpada w mojej pracy, bardziej przeszkadza niż pomaga)

Teraz nie żałuję bo kumplowi z xpsem po pol roku bateria nie trzyma 8h tylko 2 u mnie dalej stabilne 7-8 + tak sie #!$%@? że dell nie nadąża wypuszczać poprawek do biosa i
@skradzionyLogin: #!$%@? dalej hejterku. Argumentow zabraklo.


@afrykanczyk: ok, to mój argument:
OS X to słaba przeróbka jądra BSD, z nieprzyjemnie wyglądającym managerem okien. Cały system skupia się na tworzeniu religii z Apple, podczas gdy system nie ma nic do zaoferowania. System binarny plików - mieszanka BSD i Linux, wciągnięto do tego więcej wad niż zalet obu systemów, próbują to naprawić tworząc LLVM, ale zanim to się poprawi minie jeszcze kilkanaście
Pobierz skradzionyLogin - > @skradzionyLogin: #!$%@? dalej hejterku. Argumentow zabraklo.

...
źródło: comment_zocjrzElNgEKZ6C6MRyB3sf5GZAcASat.jpg