Wpis z mikrobloga

Człowiek który wymyślił TimeMachine powinien dostać pokojowego nobla. Choćby dla tego #apple > #windows i #linux. Petarda. Czuję się jak nadczłowiek kiedy już na poł obsrany odzyskuję rzeczy z backupu z niedzieli 3 tygodnie temu z 17:15 przewijając tylko obrazki tego jak wyglądał folder wtedy :D. Serio jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to mac + dysk sieciowy to 2 najlepsze inwestycje jakie możecie popełnić.
  • 74
@szaremyszki: nie każdy zachwyt musi być połączony z aktem seksualnym. a tak poza tym to tak, zachwycam się jak udało im się zrobić świetną przejrzystą i dobrze działającą aplikację o której mogę zapomnieć na 90% czasu nie muszę tracić na jej konfigurację.

Powiedz mi, czy to działa tak, że kopiuje na dysk np wszystkie foldery użytkownika np co 2-3 dni na dysk sieciowy?


@Drail: https://www.dropbox.com/s/1xdnlqh396b9tot/Zrzut%20ekranu%202016-01-30%2021.57.04.png?dl=0
o znaczy ze ten zielonek masturbuje sie do jakiejs apki ktora robi backup


@szaremyszki: moze tak, moze sie cieszy ze uratowal jakies pliki. Kazdy to doceni kto na komputerze pracuje za ciezka kase a nie tylko gra w cs i komentuje na onecie
@martwy_kotek: Ładnie to wygląda. I ciekawie nawet. Dla kogoś kto się na tym nie zna, może być to super opcja.
Np. Ja wolałbym klepnąć w linuxie skrypt żeby to robił ;) No a na Windowsa... pewnie też jest jakiś programik. Domyślam się twój fenomen polega na prostocie działania time machine?