Wpis z mikrobloga

@Moderacja: Tutaj wyrażenie nie jest skierowane bezpośrednio do użytkownika, bo to "komiks", w kosmonaucie również nie jest. Ale z tego co kojarzę był jeden obrazek, który usuwaliśmy, bo był na nim bezpośredni wulgarny zwrot do wołanego użytkownika.
W tym przypadku całkiem u góry, który skrytykowałam, jednak nie mamy wątpliwości, że to zwrot bezpośrednio do wołanego użytkownika.
  • Odpowiedz
goj "może mieć wydźwięk pejoratywny, wyrażający lekceważenie wobec innowierców lub innych narodów", a to już podchodzi pod mowę nienawiści panie tolerancyjny.

@Moderacja: O kurde, "ruski" i "szwab" też usuwacie? Bo to ta sama kategoria "obrazy".

PS. Profesjonalizm pełną gębą, pracownik się wdaje w pyskówki z użytkownikami i robi im docinki osobiste. xD
  • Odpowiedz
@ThatFeel: ojej ojej. Przecie to żart. no może niewybredny jednakowoż cytat i absolutnie nie atak. Cieszę się że adresacie drogi zrozumiałeś moje intencje. bardzo rzadko mi się zdarza użyć pejoratywnych słów, a tu nagle aż dyskusję wywołałam. To pewnie i dobrze. Ktokolwiek poczuł się urażonym: nie to było intencją aby urażać. Dobrego wieczoru ()
  • Odpowiedz