Wpis z mikrobloga

@Logan00: Nikt normalny nie mówi "ty chory p-----e" dodając jeszcze na końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc nie zauważając oczywistego nawiązania do filmu, okazujesz ignorancję do zasad panujących w internecie. Usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@taxbwithu: Utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu, że coś jest z tobą nie tak. Jeżeli nie zdajesz sobie sprawy, że po drugiej stronie może np. siedzieć 50 letnia osoba, która jak to mówicie "jest nowa w internetach" i może nie mieć pojęcia o co chodzi. Ta treść jest nadal obraźliwa.
Jak skończysz gimnazjum to zrozumiesz (mam nadzieję).
  • Odpowiedz
@Logan00: I od razu na wypoku :v Poza tym "(przyszły) inżynier" świadczy o tym że jest studentką. Osoba 50 letnia ma inny styl pisma, więc nie wyskakuj z rzeczami które są idiotyczne i niemożliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na ulicy do obcego człowieka też byś użył takiego "zwrotu"?


@HorribileDictu: nie wiem czy widzisz taką różnicę, że np mogę powiedzieć do kolegi "cześć frajerze" i się uśmiechnie, a obcy na ulicy już niekoniecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Doradzam wyjąc kija z d--y i się nie spinać tam gdzie nikt nie poczuł się urażony.

za moich czasów takie rzeczy usuwano


@HorribileDictu: ktoś kiedyś pisał,
  • Odpowiedz
@HorribileDictu: Nie usunięte ze względu na kontekst (nieobraźliwy, brak znamion ataku osobistego), to akurat popularne na mirko stwierdzenie. Jeśli @ThatFeel poczułby się urażony to by zgłosił.
@Tamerlan: Jak ktoś się czuje urażony jak go nazywasz gojem, to usuwamy. Według definicji słowa goj "może mieć wydźwięk pejoratywny, wyrażający lekceważenie wobec innowierców lub innych narodów", a to już podchodzi pod mowę nienawiści panie tolerancyjny.
  • Odpowiedz