Wpis z mikrobloga

Na moim osiedlu działa bardzo specyficzny społeczniak. Nocami tworzy małe flagi z napisem "kupa" i gdy całe osiedle śpi chodzi i szuka psich gówien, jeśli takie znajdzie to przyczepia flagę. Poniżej zdjęcie polanki pomiędzy budynkami, tych flag tu jest kilkadziesiąt. Z jednej strony pokazuje to problem obsranych trawników, ale z drugiej ktos się mocno nudzi i ma poczucie misji. Sam nie wiem co o tym myśleć Mirki. Zdjęcie flagi w komentarzu. #wroclaw
ogorek_zielony - Na moim osiedlu działa bardzo specyficzny społeczniak. Nocami tworzy...

źródło: comment_1PhlZsms6IYOagPEsz8HtTF896ZWswId.jpg

Pobierz
  • 26
Pomysł może i dziwny ale ciekawy. Przydałby się taki społecznik u mnie na osiedlu gdzie każdy w mieszkaniu psa ma, każdy psa wyprowadza, każdy pies sra, nie każdy po psie kupę zbiera. Najbardziej #!$%@? mnie to ciągłe stąpanie niczym saper żeby na gówno nie nastąpić, jednemu dziecku podczas spaceru zwracać uwagę, że kupa tu - uwaga! kupa tam, a drugiego w wózku pchać i celować żeby kółka gównem nie wysmarować. Jeszcze jestem
a gdyby tak nagrywać wszystkich niesprzątających i i wysyłać do straży miejskiej dowody - ciekawe czy by się poprawiło
@ogorek_zielony: widziałam takie cos pare lat temu na grunwaldzie, ale to byla chyba zorganizowana akcja.

Na pocieszenie powiem, ze coraz wiecej osob sprząta. Zwlaszcza młodych. U mnie w pracy rozdajemy worki na odchody (sponsoriwane przez urzad miasta). Szybko schodzą. Większość właścicieli ma worki przy sobie (przytroczone do smyczy). Okolica mało zasrana ;)