Wpis z mikrobloga

  • 717
Z moją kobietą dzieje się coś dziwnego, wczoraj a w sumie dziś w nocy upiekła mi rogale, w łóżku stała się rakietą a do tego jakieś 40 min temu zjawił się kurier w domu z paczką.
Mój różowy odbiera duży karton i wreczajac mi go mówi:
Całe siano pakujesz w remont pokoju dla córki, widzę że pracujesz całe dnie i jak włączasz jakąś grę na laptopie to cię krew zalewa, więc ze swoich oszczędności kupiłam ci komputer z monitorem... ale pamiętaj że w ten weekend nie pracujesz!
Kuźwa nie wiem o co chodzi, kosmici podmienili mi kobietę czy upadła na głowę jakiś czas temu i nic nie powiedziała a może wiążąc się z nią wygrałem życie :)

moje nowe ulubione miejsce w domu :)
#wygryw #rozowepaski #ocochodzi
WachuPL - Z moją kobietą dzieje się coś dziwnego, wczoraj a w sumie dziś w nocy upiek...

źródło: comment_1SPX6TqOlaKOTwj41sVHjsYCAgby21P3.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hmm... Jak chodziłem z moim różowym na kurs przedmałżeński, to dowiedziałem się tam, że im czasem hormony o----------ą. Trwa to mniej więcej 2 tygodnie w później powrót do normalności albo zmiana o 180.

Tak więc nie ciesz się za wcześnie bo za 2 tygodnie będziesz miał p--------e( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@WachuPL: Wszystko fajnie, zazdroszczę i w ogóle. Ale nie wyobrażam sobie, że mój różowy (którego nie mam, więc tym bardziej trudniej mi to sobie wyobrazić) kupuje mi za moimi plecami jakikolwiek laptop, stację roboczą, cokolwiek. Przecież jakby mi kupiła jakiegoś Della zamiast Lenovo to musiałbym ją wysłać do Abu Dabi i się bujać z tym po jakichś Allegro, czy OLX-ach.
  • Odpowiedz
@WachuPL: olej malkontentów, jeśli w zasadzie tylko zasilacz i listwa jest do wymiany to jest naprawdę dobry wynik jak na #rozowypasek zważywszy, że zapewne nie siedzi w temacie komputerów. Super gest i od razu uśmiech na mej twarzy, bo przypomina mi się, jak sam pierwszy komputer dostałem w prezencie. :)
  • Odpowiedz