Wpis z mikrobloga

  • 717
Z moją kobietą dzieje się coś dziwnego, wczoraj a w sumie dziś w nocy upiekła mi rogale, w łóżku stała się rakietą a do tego jakieś 40 min temu zjawił się kurier w domu z paczką.
Mój różowy odbiera duży karton i wreczajac mi go mówi:
Całe siano pakujesz w remont pokoju dla córki, widzę że pracujesz całe dnie i jak włączasz jakąś grę na laptopie to cię krew zalewa, więc ze swoich oszczędności kupiłam ci komputer z monitorem... ale pamiętaj że w ten weekend nie pracujesz!
Kuźwa nie wiem o co chodzi, kosmici podmienili mi kobietę czy upadła na głowę jakiś czas temu i nic nie powiedziała a może wiążąc się z nią wygrałem życie :)

moje nowe ulubione miejsce w domu :)
#wygryw #rozowepaski #ocochodzi
WachuPL - Z moją kobietą dzieje się coś dziwnego, wczoraj a w sumie dziś w nocy upiek...

źródło: comment_1SPX6TqOlaKOTwj41sVHjsYCAgby21P3.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lembaz: w weekend chyba za dużo nie pogram, staram się odpalić GR Phantom ale wyskakuje mi błąd :( 80050002 i lipa próbowałem już wszystkiego i nic
  • Odpowiedz
@kotylizamaslo: toż to mój laptop droższy, kurde napisze jeszcze, ze i7 i gtx960. Fajnie sie tak chwalić i hejtowac kogoś, a pozniej sie okazuje, ze samemu potwora nie nasz i do tego przepłacone.
  • Odpowiedz
sie tak chwalić i hejtowac kogoś


@totti10: nie wydaje mi się bym się chwalił, tak tylko śmieszkowo odpisałem, przecież tyle co mój zestaw to dobra karta graficzna kosztuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a i niczego poza zasilaczem nie "hejtuję"

  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@totti10: jakoś jestem przeciwny używanym podzespołom, chyba wolę dołożyć 30%ceny i kupić coś nowego a co do zasilacza (skoro mam taki fatalny) to może coś takiego? opis
  • Odpowiedz