Wpis z mikrobloga

Stoję w szalecie publicznym i myję ręce. Obok sprzątaczka myje podłogę. Wchodzi "koles" - spodnie rurki, generalnie ubrany jak p---a, sprzątaczka:
- Damska, drzwi na lewo.
Koles na początku zamknał drzwi, po chwili otworzył, postał chwilę i wszedł do środka. xD

#heheszki #truestory #bekazpodludzi
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tiop: kiedyś na giełdzie za Torwarem w wawie miałem podobną sytuację. Był tam taki zajebisty dziadek który pomagał synowi, klientów naganiał, dobrze mu to wychodziło. Podlazł jakiś dzieciak lv13-16 coś ogląda:
D - W czym mogę Ci córuś pomóc
Młody spalił buraka, coś tam wybrząkał o jakiejś klawiaturze i uciekł.
  • Odpowiedz
@support: @Madotsuki: @tiop: jak sobie pomyśle, że przez 20 lat chodziłem w takich spodniach jak Pan po lewej to aż mnie żenada bierze, że można mieć tak s---------y gust, żeby spodnie wyglądały tak.
po prawej jest tak jak powinno być
  • Odpowiedz
@support: to schudnij :)
90 kg 192 cm wzrostu i bez problemu wszystko wchodzi i czuje opinanie tylko w momencie przysiadu:)
ale spoko też przez kupe lat mówiłem, że pedał itp:) wystarczy dorosnąć i wyjść z piwnicy
  • Odpowiedz
@support: ciekawe;)
mój różowy pasek co innego uważa;) zresztą nie tylko ona;)
a chyba o to chodzi żeby jej sie podobać i żeby nie wstydzić się przed ludźmi, a do pracy w spodniach regular lub szerszych wstydziłbym się wyjść. A gdzie do tego jeszcze koszula?
  • Odpowiedz
@support: ale jak to wygląda:) bez przesady:)
tym bardziej, że od kiedy tak się ubieram to czatuje na promocje i kupuję praktycznie tylko vistuli z uwagi na zajebisty materiał.
tak samo jak koszula powinna być slimowana tak samo spodnie. chyba, że się jest tłustym to ok, powinno się ubierać szersze żeby nie razić ludzi
  • Odpowiedz