Wpis z mikrobloga

Niedawno zacząłem trenować i od razu beka ze mnie. Nie chodzi o to, że nie umiem zrobić przysiadu. Ja nie umiem go zrobić nawet z 2cm deską pod piętami ( ͡° ʖ̯ ͡°). Z trochę wyższą jakoś idzie, ale przecież nie o to chodzi. No, ale żeby nie było, że jestem tylko żalącą się #!$%@?ą, to wdrożyłem program rozciągający po treningu, mam nadzieję, że efekty będą już wkrótce.
Piszę to bardziej dla siebie z przyszłości. Po redukcji, budujący masę, śmiejący się z ówczesnych problemów.

#bekazemnie #nobodykiers #silownia #oswiadczeniezdupy
  • 14
  • Odpowiedz
@Oryginalny_nikt: rozciąganie to metoda terapeutyczna. Olej to. Wzmacniaj mięśnie głębokie. Spędzaj dużo czasu w dolnej pozycji. Nawet w domu kucaj sobie na pełnych stopach i trzymaj tak z przerwami po kilka minut.
Z konkretnych ćwiczeń polecam goblet squat z pauzą na dole
  • Odpowiedz
@PIetwa: lowbar wymaga większej mobilności w biodrach a highbar większej w stawie skokowym. Dwa zupełnie różne ćwiczenia, przy czym highbar ma lepsze zastosowanie treningowe że względu na większy zakres ruchu w stawach
  • Odpowiedz
@Oryginalny_nikt: zrób rozciąganie z filmiku który dodał @jezyk123 przed seria przysiadow i zobacz jaka będzie różnica. Jeżeli masz problem z zakresem ruchu, który uniemożliwia wykonanie ćwiczenia to rozciągaj się przed treningiem zamiast po.
  • Odpowiedz