Wpis z mikrobloga

@Promilus: To fakt, pierwsza myśl to imbecyl do odstrzału zanim złoży jaja. Ale kiedyś zacząłem się zastanawiać, czy to desperackie ratowanie drzwi przed poobijaniem...
  • Odpowiedz
@Promilus: kiedyś piętnowałem takie zachowanie , ale dzisiaj jak wożę dzieciaka i muszę otworzyć drzwi bardzo szeroko żeby mieć dostęp od obracanego fotelika to już się nie krzywię , a jak tak dużym autem powozi różowy to nawet biję brawo za to że się nie wpycha pomiędzy już zaparkowane auta i nie rysuje swoimi drzwiami innych :) trochę luzu dla różowych , przeciez nawet Bóg im zwraca czas za parkowanie
  • Odpowiedz
ale dzisiaj jak wożę dzieciaka i muszę otworzyć drzwi


@sailor_73: tak tylko chciałem zapytać, czy nie można prawą stroną zaparkować na styk co ściany, czy prawych drzwi innego samochodu, a dzieciaka za i wypakować przed tylne drzwi za kierowcą?
  • Odpowiedz
jak fotelik zamontowany jest za fotelem pasażera?


@sailor_73: na prawdę nie da się sięgnąć przez samochód??

Tyle wolnych miejsc dookoła więc who cares


@Nivis: Ulubione wytłumaczenie babsztyli na moim osiedlu. Chwile później wracają z pracy Janusze kierownicy, stawią jak ostatnia ^#% "po przecież inaczej się nie da", na parkingu robi się bajzel i paru sąsiadów jak zwykle miejsce mieli, tak już nie ma. Są kreski, parkuj w kreskach.
  • Odpowiedz
Tyle wolnych miejsc dookoła więc who cares. Gorzej jakby tak zaparkował przy w 95% zapełnionym parkingu.


@Nivis: cóż za logika. Brawo.

Kradnąc piwo z rozlewni Perły też uważasz, że nic złego nie robisz, bo tam jest tego w #!$%@?? Gorzej jakby zostało kilka skrzynek..
  • Odpowiedz
@totalski: To jest Felicity. To CH ma parking o wiele za duży jak na swoje możliwości. Zawsze jest masa wolnych miejsc. Ba! Nawet w otwarcie nie było problemu z zaparkowaniem. Oczywiście nie pochwalam tego ale jeśli coś ma niską szkodliwość czynu przy nawet w połowie nie wypełnionym parkingu to po co to piętnować?
@dobrywieczor: Ja pierdziele jaki przykład :D
  • Odpowiedz
@Promilus: ja się przyznam że coraz częściej tak robię, ludzie w ogóle nie patrzą na własność innych i #!$%@?ą drzwiami jak popadnie. Nie mam zamiaru się stresować że znowu ktoś mi wgniecie drzwi
  • Odpowiedz
To CH ma parking o wiele za duży jak na swoje możliwości.


@Nivis: znalazłem w necie, 3100 miejsc, całkiem sporo, ale riviera w Gdyni mając 2500 miejsc potrafi być tak zapchana że wskaźnik na wjeździe pokazywał 3 miejsca-wszystkie inwalidzkie
  • Odpowiedz