Wpis z mikrobloga

@Spearo: Za moich czasów nie było lenny face. A czekaj, wtedy to mi płaciło AWS czy jeszcze UW? A może Samoobrona? Kurde gdzie ta cała kasa? Teraz Petru mi buli a ja tegp nie odprowadzam nigdzie, księgowy mnie robi na boku? No pieknie, pójdę siedzieć...
@blubi_su: ale teraz som, a ty dalej ich nie ogarniasz. podpowiedź: ta słitaśna buźka oznacza, że nie należy brać wypowiedzi na poważnie ;) więcej luzu, strasznie poważnie podchodzisz do spraw związanych z Ryśkiem i .N
@blubi_su: Zupełnie się z tobą nie zgadzam, ale szanuję opinię, bo przynajmniej uzasadniłeś. Widocznie trafiłem na 'nowoczesnego' z prywatnych pobudek. Do tej pory, po 'waszej' stronie rzadko się tacy trafiali.
@Spearo: Od lat nie miałem na kogo głosować. PO zbyt konserwatywne, o pisie nie wspomnę nawet, korwin szaleniec, kukiz to taki koleś który będzie lizał pałkę każdemu kto mu da trochę kasy, a "razem" zbyt socjalistyczne, a ja kabpitalista jestem, liberał, ateista o lewicowych poglądach społecznych. 33 lata na karku więc mam już zdanie wyrobione, rodzinę, stabilną pracę. No i wychodzi na to że politycznie jestem 100% centrum. No więc całkiem