Wpis z mikrobloga

E #koparka #budownictwo to możliwe że cena kursu na uprawnienia na koparko-ładowarke wynosi 1500zł z hakiem? Jakaś baba w ZDZ mówiła że tyle kosztuje. Spawanie ~1500, CNC ~1000, żuraw stacjonarny ~1500, wózki jezdniowe z włączeniem specjalizowanych ~1200+egzamin w UDT ~150. Do tego mówiła że te uprawnienia są respektowane w niektórych państwach EU i dostaje się papier w j. angielskim. Coś mi tu śmierdzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zomowiec: @headhunter13: Sorry że tak męczę koledzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jeszcze o jedno chciałem zapytać. Z dnia na dzień im więcej czytam i grzebię w internecie o kursach tym więcej się dowiaduję o różnicach kursów w UK a w PL. Dzisiaj przeczytałem że w PL kategoryzuje się koparki pod względem pojemności łyżki a nie wagi całej maszyny. Problem w tym że żeby
  • Odpowiedz
@headhunter13: masz rację z tym kursem ,w sumie ile by nie zapłacić szybko się zwraca inwestycja :)

@MG66: ja na koparki wskoczylem prosto z magazynu gdzie miałem £5.90 zdałem egzamin dali mi papier że zaliczone( karta przyszła po paru miesiącach) i na drugi dzień już scanowalem papiery do agencji żeby iść do

pracy ..za £12 .. ...kurs za te 1600 zwrócił się w 5 tygodni. #koparka
  • Odpowiedz
@zomowiec: Ja młody chłopak i w sumie sam jeszcze nie wiem co chcę w życiu robić ale ciężki sprzęt budowlany mnie tak jakoś "kręci" ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i od dziecka lubiłem zajęcia związane z umiejętnościami manualnymi. Tylko żeby jeszcze się jakoś wstrzelić bez doświadczenia.

No i gratulacje, powodzenia w lepszej firmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz