Wpis z mikrobloga

no elo mireczki! chciałbym sie pochwalić moim nabytkiem i moim pierwszym, własnym samochodem, zarobionym za własne pieniądze. beemka póki co wyglada zwyczajnie, ale plany są - gorzej z funduszami :( małymi kroczkami z brzydkiej poczwary stanie sie piękną bestią, to tylko kwestia czasu :) 1999rok, 318i, 118KM, pomimo słabej powłoki lakierniczej w przedliftowych e46 tutaj stan wręcz perfekt :) owszem, ma parę wad, ale jak na 17letnie auto nie ma na co narzekać #pokazauto #chwalesie #bmw #samochody
misticusa - no elo mireczki! chciałbym sie pochwalić moim nabytkiem i moim pierwszym,...

źródło: comment_RCkgO2kh6xaRfXFaVhIIyqiTcFgcn5Te.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
@chim3ra auta są piękne :D i dość długo służą, pod warunkiem, że nie są upalane przez jakiś sebixów, jak się o nie dba w niewielkim stopniu to potrafią się odwdzięczyć
@Vittu moim marzeniem od wielu lat było BMW :) dążyłem ku temu od dziecka
  • Odpowiedz
@misticusa: uuu hak to podstawa, byle by byl automatyczny, w twoim przypadku najlepiej chowany w zderzak.
Zastanow sie czy do 17 letniego auta warto inwestowac w M pakiet. Zajmie ci jakis czas (rok dwa) zbieranie kasy wiec auto bedzie mialo blisko lat 20.
Duzy laczek to jeszcze nie wies, ale pierdzacy wylot to juz hmmm, no nie moj klimat (ale ja stary jestem)
  • Odpowiedz
@PMV_Norway nie narzekałbym gdyby hak się chował w zderzak :( auto chce zostawić na kilka lat, a obserwując generację poprzednią "trójki" to zadbane egzemplarze rzadko schodzą z ceną jeśli mają już te 20 lat :) liczę na to samo w tej generacji :) m pakiet to marzenie, nad którym myślę, ewentualnie zmienię model z "założonym" już pakietem :) wylot nie pierdzący, zmienię tylko końcówkę na tzw. "dwururkę" :)
@chim3ra wpisz w google
  • Odpowiedz
@misticusa: Niestety ta wersja silnikowa nie będzie już droższa, te trendy dotyczą tylko silników r6, więc raczej nie opłaca się za bardzo inwestować, lepiej w przyszłości sprzedać i kupić coś mocniejszego.
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej przeżyję ten mniejszy komfort :) dlaczego średnio? wiem, że kojarzy się z sebixami, które wrzucały laminaty do swoich beemek a auto ledwo osiągało 100km/h, ale to pakiet, który można było sobie zamówić w salonie i nikomu nikt tego nie zabraniał, nawet pomimo słabego silnika :)
  • Odpowiedz