Wpis z mikrobloga

Oficjalnie dotarło do mnie że jestem stary. Nie ogarniam czym jest snapczat i instagram, a raczej co w tym fajnego. Nie ogarniam jutuberów którzy mają miliony subskrybentów a nagrywają gówno powtarzając słowa "ŁAT DE FAKKK" czterdziestokrotne w 5 min filmie. Nie ogarniam płatności internetowych.


Nie ogarniam jak można dać 500 zł za buty typu "adidas" pomimo tego, że kiedyś sam kupowałem and one za 500 zł. czy koszulki za 200 zł z andegranda. Nie mam problemu z noszeniem ciuchów z second hendów, pomimo że kiedyś mówiłem kategoryczne nie. Bardziej cieszy mnie zakup opiekacza niż wizja przeznaczenia tego hajsu na alko czy palenie. Sobotni wieczór wolę spędzić w domu przy filmie niż gonić na balety czy uchlać się do nieprzytomności.

Obecnie myślę o wymianie łóżka na narożnik i zakupu nowego zestawu talerzy.

Mam 27 lat...

#oswiadczenie
Pobierz CreativePL - Oficjalnie dotarło do mnie że jestem stary. Nie ogarniam czym jest snapc...
źródło: comment_Rzn96QCLn9gmppVFRSOHAxNSUwPLSszX.jpg
  • 65
@CreativePL: 30 lat - co sobota spotkania z kumplami w knajpie, koncerty, posiadowy w domu z przyjaciolmi. Nie ubieram sie w szmateksach ale nie wydaje na ciuchy pierdyliarda cebulionow. Rozumiem jak dziala nowoczesna technologia i media, jestem w pelni swiadomy otaczajacej mnie rzeczywistosci ale nie korzystam slepo ze wszystkiego bo nie mam takiej potrzeby. Cos czuje stary ze bedzie z Ciebie na przyszlosc niezly moher ;). Najwazniejsze mysle to miec wciaz
@Albertucci: Ale tylko zapytam, czy siedząc przed TV też na swój sposób się życia nie "przeżywa"?

Z tłustego tekstu aż leje się jak bardzo jesteś dumny z bycia alternatywnym - uwaga, incepcja - poprzez swoją społeczną "normalność" na serwisie, w którym "stulejowanie" oraz chwalenie się porażkami życiowymi jest modne/śmieszne...

Moim zdaniem, bliżej Tobie do "przyszłego mohera", który w sztywnych formach trzyma życiowy ideał, niż jemu, który z luzem podchodzi do internetów
Obecnie myślę o wymianie łóżka na narożnik


@CreativePL: wymianie? Lozko jest do spania. Na narozniku mozna posiedziec i ewentualnie udostepnic na jedna noc. Na wszelkiego typu rozkladanych rzeczach nie da sie spac