Wpis z mikrobloga

Oficjalnie dotarło do mnie że jestem stary. Nie ogarniam czym jest snapczat i instagram, a raczej co w tym fajnego. Nie ogarniam jutuberów którzy mają miliony subskrybentów a nagrywają gówno powtarzając słowa "ŁAT DE FAKKK" czterdziestokrotne w 5 min filmie. Nie ogarniam płatności internetowych.


Nie ogarniam jak można dać 500 zł za buty typu "adidas" pomimo tego, że kiedyś sam kupowałem and one za 500 zł. czy koszulki za 200 zł z andegranda. Nie mam problemu z noszeniem ciuchów z second hendów, pomimo że kiedyś mówiłem kategoryczne nie. Bardziej cieszy mnie zakup opiekacza niż wizja przeznaczenia tego hajsu na alko czy palenie. Sobotni wieczór wolę spędzić w domu przy filmie niż gonić na balety czy uchlać się do nieprzytomności.

Obecnie myślę o wymianie łóżka na narożnik i zakupu nowego zestawu talerzy.

Mam 27 lat...

#oswiadczenie
CreativePL - Oficjalnie dotarło do mnie że jestem stary. Nie ogarniam czym jest snapc...

źródło: comment_Rzn96QCLn9gmppVFRSOHAxNSUwPLSszX.jpg

Pobierz
  • 65
@CreativePL: to nie starość
to samodzielne myślenie i robienie tego, co ci pasuje
oby tak dalej i piątka

ja też, mimo tego, że jestem w pokolenia internetów, to snapchata nie mam o usłyszałem o nim tylko dlatego, że fejsbuk czy ktoś tam go kupił
ba, do niedawna nie miałem twarzoksiążki

też nie rozumiem, jak za adiki można 500 dać, jak z tej samej fabryki i linii, tyle, że od majfrenda za
@Svercelka: @wojna: @Obserwator_z_ramienia_ONZ: @PomozcieBijaMnieNiemcy: @grski: @YayamiOmate_GM_: No ale... 27 lat... inaczej wyobrażałem sobie siebie w tym wieku. Były trzy opcje:

1. Milioner
2. Super kolo imprezowicz.
3. Milioner który imprezuje.

@testowyandrzej: Denerwuje się jak mój pies jest za długo sam.w domu bo muszę dłużej pracować. Smutno mi.
CreativePL - @Svercelka: @wojna: @ObserwatorzramieniaONZ: @PomozcieBijaMnieNiemcy: @g...

źródło: comment_RJwGhknoC3CDxQNzsvk6HiHXSg7kFIRV.jpg

Pobierz