Wpis z mikrobloga

Oficjalnie dotarło do mnie że jestem stary. Nie ogarniam czym jest snapczat i instagram, a raczej co w tym fajnego. Nie ogarniam jutuberów którzy mają miliony subskrybentów a nagrywają gówno powtarzając słowa "ŁAT DE FAKKK" czterdziestokrotne w 5 min filmie. Nie ogarniam płatności internetowych.


Nie ogarniam jak można dać 500 zł za buty typu "adidas" pomimo tego, że kiedyś sam kupowałem and one za 500 zł. czy koszulki za 200 zł z andegranda. Nie mam problemu z noszeniem ciuchów z second hendów, pomimo że kiedyś mówiłem kategoryczne nie. Bardziej cieszy mnie zakup opiekacza niż wizja przeznaczenia tego hajsu na alko czy palenie. Sobotni wieczór wolę spędzić w domu przy filmie niż gonić na balety czy uchlać się do nieprzytomności.

Obecnie myślę o wymianie łóżka na narożnik i zakupu nowego zestawu talerzy.

Mam 27 lat...

#oswiadczenie
CreativePL - Oficjalnie dotarło do mnie że jestem stary. Nie ogarniam czym jest snapc...

źródło: comment_Rzn96QCLn9gmppVFRSOHAxNSUwPLSszX.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@CreativePL: chryste.
Instagram i Snapchat to potezne narzedzie marketingowe, maszynki do robienia hajsi bo facebook jest juz be.
Platnosci inetnetowe i te na aliexpress ogarnia moj ojciec w 1960...
Adidas to jedne z lepszych butow. Jeli chodzi o jakosc rozwalaja asicsy i inne streetwear w swojej polce. Zobacz ile ludzie placa za adidas superstar.
Po prostu zyciowo sie alienujesz, a stojac w miejscu sie cofasz choc nie znam innych dziedzin Twojego
  • Odpowiedz
@CreativePL: '89 here. Mam te syndromy od jakis 3 lat. Czuje sie jak stary dziad, kiedy widze ludzi w podobnym wieku, ktorzy wypatruja legendarnego piateczku, a ja mam na to wyjebke, bo wole posiedziec w domu z rozowym, obejrzec jakis film i pochrupac chipsy do piwka.
  • Odpowiedz
@CreativePL: Poszukaj kursów komputerowych dla seniorów, tam uczą o płatnościach internetowych. Jestem w Twoim wieku i wiem, że priorytety się zmieniają co jest zupełnie normalne, ale wymieniłeś rzeczy tak płytkie, że cieszę się z moich rówieśników którzy chcą ze mna teraz podróżować, rozwijać pasje
  • Odpowiedz
@BaKaZa: Dziekuje Panie psycholog - co ja bym zrobil bez Pana ekspertyzy. Najlepiej jest oczywiscie wyciagnac wnioski i przedstawic je wedlug swojego swiatopogladu i umiejetnosci poznawczych (mocno ograniczonych zreszta) kiedy dotycza one innej osoby.
Zadna alternatywa nic z tych rzeczy - nie cierpie sie tlumaczyc ale widac niektorym trzeba wyoslac. Chcialem zaznaczyc ze mozna znalezc sie blisko zlotego srodka w zyciu. A moja opinia nanten temat jest taka ze zycie jak
  • Odpowiedz
Nie ogarniam płatności internetowych.


@CreativePL: Jezu, jakie zacofanie. Płatności internetowe były popularne w Polsce już jak miałeś 17-18 lat, także to nie kwestia wieku, tylko twojego dziwnego podejścia do życia i alienacji.
  • Odpowiedz
@CreativePL: Jestem starszy od ciebie o kilka lat ale potwierdzam w 100% twoje slowa.
Lubie pograc i poogladac CS GO,ale jak widze jutuberow lub ku..a strimerow uzywajacych slow: ładafak, szit....
  • Odpowiedz
@CreativePL: zostały mi 4 miesiące do 27 roku życia i zaczynam to odczuwać na własnej skórze. Starość albo inaczej - dorosłość. Ceniąca spokój, ciszę, dobrych przyjaciół, bez ciągłej atencji. Odczucie pogłębiają dzikie spędy, imprezki od strony dziewczyny (młodszej) i niepokój, ze przecież jeszcze niedawno to kusiło. Szukało sie okazji.
A teraz szukam okazji by porozmawiać oko w oko, albo nawet z kimś bliskim po prostu posiedzieć.
Czas przygarnąć psa.
  • Odpowiedz