Wpis z mikrobloga

Oficjalnie dotarło do mnie że jestem stary. Nie ogarniam czym jest snapczat i instagram, a raczej co w tym fajnego. Nie ogarniam jutuberów którzy mają miliony subskrybentów a nagrywają gówno powtarzając słowa "ŁAT DE FAKKK" czterdziestokrotne w 5 min filmie. Nie ogarniam płatności internetowych.


Nie ogarniam jak można dać 500 zł za buty typu "adidas" pomimo tego, że kiedyś sam kupowałem and one za 500 zł. czy koszulki za 200 zł z andegranda. Nie mam problemu z noszeniem ciuchów z second hendów, pomimo że kiedyś mówiłem kategoryczne nie. Bardziej cieszy mnie zakup opiekacza niż wizja przeznaczenia tego hajsu na alko czy palenie. Sobotni wieczór wolę spędzić w domu przy filmie niż gonić na balety czy uchlać się do nieprzytomności.

Obecnie myślę o wymianie łóżka na narożnik i zakupu nowego zestawu talerzy.

Mam 27 lat...

#oswiadczenie
CreativePL - Oficjalnie dotarło do mnie że jestem stary. Nie ogarniam czym jest snapc...

źródło: comment_Rzn96QCLn9gmppVFRSOHAxNSUwPLSszX.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@CreativePL: Chcesz wymienić łóżko na cokolwiek innego?! O_o

A idź Pan! Moimi pierwszymi dwoma meblami, jakie chciałem mieć w 4 kątach, gdy miejsce na to pozwoli, to właśnie duże łóżko i duży stół. I tak też się stało. Jeśli nie będę zmuszony (np. brakiem miejsca), to nigdy nie zamienię łóżka na kanapę czy inne gówno.
  • Odpowiedz
@CreativePL: Wczoraj odwiedziłem pierwszy raz szwagra na jego mieszkaniu. Mieszka z kobitą i świeżo urodzonym dzieciakiem na podobnym metrażu, a łóżko ma :D

Od czasu do czasu mam (nie)przyjemność spać na dość sporej kanapie u rodziców. Po rozłożeniu jest niewiele mniejsza od mojego łóżka. I tak nie ma porównania. Łóżko to łóżko.

Faktem jest niestety jest, że do siedzenia i przyjmowania gości raczej się nie nadaje.
  • Odpowiedz
@spunky: Spałem na narożniku dobre kilka lat jak mieszkałem z rodzicami. Fakt, że jak przeniosłem się na swoje i połozyłem w wyrku na prawdziwym materacu to stwierdziłem:


Ale ono zwyczajnie jest za duże. Kupując narożnik będę mógł sobie przemeblować pokój i będzie w nim więcej miejsca. A i znajomi jak wpadną będą mieli jak wygodnie usiąść a nie na łóżku...
  • Odpowiedz