Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki!

Potrzebuję małej kamery do mieszkania, a właściwie pokoju. Kamera ma się łączyć z internetami przez wi-fi w trybie ciągłym (w sensie żebym mógł w każdej chwili wejść na stronę i zobaczyć co się dzieje w pokoju), pokój mały (4x4 m) więc jakoś nie musi być super bo ta kamera i tak będzie mieć małe pole do objęcia. Dodatkowo - archiwizacja obrazu która by się nie gryzła z jednoczesnym oglądaniem transmisji live. Dobrze, żeby śmigała w podczerwieni, ale nie musi.
Co polecicie? Myślałem nad czyms w stylu SJ7000. Z tym, że warunek iż ma to isć live via internety cały czas jest konieczny (a szczerze mówiąc na takiej technologii się bardzo kiepsko znam, zarówno technicznie jak i konfiguracyjnie)

#alliexpress #jd #allegro #kamerasamochodowa #kamera #kamerasportowa i nie wiem jak to jeszcze otagować.
  • 19
@keneho: muszę swojego kolegę ostrzec żeby brał od następnego wtorku jakieś pluskwo zagluszacze albo po prostu żeby kabelek z routera wypinal przed wejściem a przed wyjściem wpinal hyhy
@keneho: No właśnie nie chodzi o bolca :D zmieniam mieszkanie na samodzielny pokój. Często mnie jednak tam nie będzie. Chce mieć wszystko pod kontrolą po prostu (może to kretyńskie ale jestem przewrażliwiony na tym punkcie po poprzednim współlokatorze który wsadzał ryja gdzie tylko mógł)