Wpis z mikrobloga

Mirki z #gdansk proszę o wskazówki odnośnie mieszkań w Waszym pięknym mieście, od lutego przeprowadzam się i muszę wynająć mieszkanie być może ktoś ma coś do zaoferowania bądź cenne rady co do tego typu sytuacji.
Chętnie też przeczytam coś na temat jak nie zostać oszukanym ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#wynajem #mieszkania #mieszkanie
  • 21
@yneb: w kwietniu jest otwarcie tunelu pod Martwą Wisłą (koło stadionu na euro) - do Portu Północnego będzie elegancki szybki dojazd z wszystkich wielkich osiedli na tzw. "dolnym tarasie": Brzeźna, Zaspy, Przymorza, ew. Żabianki ale też Wrzeszcza Dolnego. Celowałbym właśnie w przejazd tym tunelem bo aktualnie trzeba jeździć strasznie dookoła, stać w korkach w centrum i objeżdżać całe miasto od południa.
Jest jedna zasada - im bliżej uczelni (UG, PG, GUMed)
@yneb: równie daleko jak z Wrzeszcza będziesz miał też ze "starych" Siedlec czy Chełmu z wielkiej płyty. Z Chełmem jest ta zaleta że masz dwupasmową trasę WZ która prowadzi do centrum przez które i tak musisz przejechać jadąc do Portu. Chełm ma linię tramwajową i duże Tesco więc też niezła opcja.
@majorponury: Dzięki za wyczerpującą wypowiedź jako świerzak wiele mi pomogła, będę szukał czegoś na Chełmie google pokazało 12km do portu więc całkiem spoko, we wiosnę i lato w sam raz na rowerek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Joxek: musiałem poczekać żeby odpisać na spokojnie, mieszkam tu już ponad 4 lata więc pewne wnioski mam. Zdecydowanie decyzję o przyjeździe uznaję na duży plus w ciągu tych 4 lat dorobiłem się żony, mieszkania, psa i bąbla co prawda wykluje się za 2mc, ale warto go umieścić w liście już teraz. Mieszkam na Oruni górnej, okolica spokojna, przestronna blisko parku oruńskiego, którego jestem stałym bywalcem. Szkoda tylko że mało tu młodych