Wpis z mikrobloga

@Pantograf: JA PIERNICZĘ JAK MNIE WPIENIAJĄ TAKIE CIOTY, NO BULWA. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY LINUKSIARZ, NAJBEZPIECZNIEJSZE NA ŚWIECIE, OO JAKIE OTWARTE, PODKREŚLAM OTWARTE OPROGRAMOWANIE. ALBO "OO ZAINSTALUJĘ SOBIE SYSTEM, ALE NIE JAKIŚ NORMALNY, MUSI BYĆ W WERSJI NIGHTLY, JESTEM LEPSZY BO MAM NAJNOWSZE A WY CO NADAL WINDOWS I AKTUALIZACJE RAZ W TYGODNIU? JA UŻYWAM MINTA, NIE MOGĘ NAWET ZAMONTOWAĆ PENDRAJWA Z EXFAT, GDYBY BYŁO JESZCZE MNIEJ STEROWNIKÓW
  • Odpowiedz
@Pantograf: U mnie jest tak cichy z aktualizacjami że komunikat pojawia się tylko przy włączaniu komputera.
Zazwyczaj nie wyłączam tylko hibernuję więc nigdy mnie nie denerwuje aktualizacjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pantograf: Bo Windows się nie #!$%@? w tańcu. Windows 10 nie #!$%@? prośbami. On aktualizuje wszystko jak idzie i ma w dupie czy chcesz coś pobrać czy nie. I nawet jak wyłączysz aktualizacje to i tak system je pobierze. Nie chcesz? jego to nie obchodzi, będziesz mieć aktualny system czy tego chcesz czy nie.
  • Odpowiedz
@Pantograf: Taaaa nic dziwnego, bo jak już zechcesz updatować to potem połowa rzeczy się #!$%@? i nie działa, próbujesz naprawiać - oj, system nie wstaje, piszesz na forum o pomoc i masz:

ja #!$%@? noobie jak tego nie wiesz to lepiej od razu wracaj na windowsa

googlasz sam - same tematy na gówno forach, gdzie ludzie tak samo gnoją innych co mieli ten problem co ty

10/10 user expierience, 100%
  • Odpowiedz
U mnie jest tak cichy z aktualizacjami że komunikat pojawia się tylko przy włączaniu komputera.


@Rozamunda: u mnie na cronie się updateuje nawe nie wiem
  • Odpowiedz
@besiege: 486, mi sie bugowal i dopiero przy 3 reinstalacji systemu wszystko zainstalowalo sie tak jak powinno i dziala, ale grunt ze dziala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stonis: instalowałeś coś na 486? jakie distro? (i kiedy :D bo jak kiedyś to faktycznie ciężko było)

(btw nie dojebujcie się wykopki do ortografii itd jak to lubicie do poprzedniego wpisu, nie zdążyłem wyedytować "sprzed" "ale ale" "był/bym")
  • Odpowiedz
@besiege: Manjaro.
Ja bardzo swiezy w #!$%@?, probowalem skonfigurowac tora i portfel BTC, tora i tak w koncu zainstalowalem z bundla, bo nie jestem w stanie z tych tematow ani z instrukcji na arch wiki ogarnac jak przekierowac caly ruch przez tora.
Problem mialem z zainstalowaniem portfela, z poziomu graficznego sie nie dalo odpalic pliku, z poziomu terminala sie zainstalowalo, ale nie chcialo sie wlaczyc, przy nastepnej instalacji jakims cudem
  • Odpowiedz
@besiege:
Oczywiscie, jest osobna wersja dla 486 :)
No zdaje sobie sprawe, ze to nic od razu, i troche mi zajmie ogarnanie calego linuxa, i tak juz jest lepiej :)
  • Odpowiedz
@Pantograf: Bo linux od lat jest ok systemem i dodają tylko jakieś gadżety z których możesz nie skorzystać a windowsa jak zwykle wypuścili dziurawego i gównianego i te aktualizacje codziennie to nieudolna próba zamaskowania i naprawy póki nikt się nie połapie? :D

  • Odpowiedz