Wpis z mikrobloga

#leatherman #noze #multitool #lesnictwo #mazury
Dzisiaj przysłali mi nowego Wave. Mój stary z 1998 roku miał dopisek "PAT PEND", co znaczyło, że był z samego początku produkcji. Nawet nie był jeszcze do końca opatentowany (co sugeruje ten dopisek, skrót od "patent pending"). Łatwo policzyć, że miał 18 lat. Złamałem jedno ostrze przy ciężkiej pracy, wysłałem narzędzie do serwisu. Po kilku dniach odesłali mi nowy model Leatherman'a Wave New ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta gwarancja na 25 lat to nie ściema. Wymieniają po prostu na nowszy model, jeżeli ten twój nie jest już produkowany. Fakt, miałem do starego wieeelki, dorosły wręcz (18 lat) sentyment, ale wybrałem nowszy model (i w pełni kompletny). Co sądzicie moi drodzy?
a.....o - #leatherman #noze #multitool #lesnictwo #mazury 
Dzisiaj przysłali mi nowe...

źródło: comment_3P0Re4nsH7tsKZgChvh23z7VXxg6JoXl.jpg

Pobierz
  • 9
@rabbitat: Droższy, ale czy lepszy? Zależy co komu potrzebne, mi mój stary Wave służył przez 18 lat. Codziennie w lesie. Raz kroiłem kiełbasę nad ogniem, raz naprawiałem mojego golfa II zimą w śniegu po pas, raz rozkręciłem deskę rozdzielczą żeby się dostać do ciepłego nadmuchu. Teraz zimno i wszystko w środku #!$%@?.
Mam taki plan, że za 24 i pół roku uszkodzę ostrze (złamię je) i dostanę nowy model ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problem jest jeden. Wątpliwe żebym dożył. Czyli dwa Leatherman'y na całe życie :D