Wpis z mikrobloga

Stwierdziłem, że kupię jakąś edycje kompletną Mass effect zawierającą wszystkie dlc nawet te typu nowe bronię, stroje. Myślę, że tyle lat minęło to coś powinno być, ale jedynie znajduję trylogie i to nie zawierająca wszystkich dlc, no trudno poszukam osobno. Część pierwszą stwierdziłem, że pominę po w 2 był komiks, a więc szukam kompletnej edycji drugiej części, i trzeciej, a tam? Same odnośniki do piratów, linki, torreny, ale #!$%@? żadnego sklepu nawet zagranicznego. No jak to po tylu latach nawet nie ma do Mass effecta 2 w kompletnej edycji? Może mam kupić podstawkę i płacić jak w dniu premiery za wszystkie dlc? 26 stycznia minie 6 lat od primery i co ? Nic... Do pierwszego Dragon age już dawno wyszła kompletna edycja, a tu dalej nic. Powiecie mi o co tu chodzi? Może za dużo wymaga, albo źle szukam.
#masseffect2 #masseffect3 #masseffect #electronicarts #gry #grypc #gorzkiezale
  • 6
@Issei: też szukałem i nic. Jedyna kompletna wersja ME2 to repack na KAT. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynkę mam w pudełku razem z Bring Down The Sky (brakuje Pinnacle Station ale to mnie nie boli, bo to tylko jakieś durne wyzwania), ale dwójka z dodatkami... chyba nie do zdobycia. Do tego nie jestem pewien, ale chyba nie wszystkie DLC z misjami są dostępne w Polsce.
#!$%@?ć