Wpis z mikrobloga

@dwa_koty_kastrowane: Yeap, jailbreak byłby konieczny ale widzę że sam system i tak chyba jeszcze bardziej to ogranicza. Rzuć okiem na https://www.reddit.com/r/fitbit/comments/40xwww/useful_tip_get_the_bitticker_app_to_go_with_your/cyxyd9y

BTW zadowolony z Charge? Ja kupiłem siostrze Flexa i gdy poznałem całośc lepiej to stwierdziłem że tez muszę mieć! Tak więc w najbliższym czasie ogarniam sobie Flexa na start jako wół roboczy (pływanie, katowanie niezależnie od warunków) i Charge HR jako bardziej jednak cywilizowany na co dzień.

Rozmiar pasuje? L?
  • Odpowiedz
@dwa_koty_kastrowane: Ooo ja myślałem o nim od początku gdy tylko się pojawił bo troche fanboj mikrosoftu here (windows phone od zawsze, surface itp.) ale odrzucała mnie trochę cena bo za trochę więcej mógłbym mieć Garmin Fenix 2 bądź 3 który w przypadku 3 ma wręcz potężniejszą funkcjonalność. Fitbit skusił przystępnością, niesamowitą jakością i całym swoim środowiskiem więc teraz sam się w niego wkręciłem.

Band jednak wydaje mi sie zbyt 'bulky' i
  • Odpowiedz
@Saeglopur: No jestem zadowolony (byloby zle gdybym nie byl za taka kase - chociaz i tak kupilem w promocji za 170 funtow ;). Co do baterii to oba dzialaja prawie tak samo - ok 2-2,5 dnia. Jest troszeczke gruba ale idzie sie przyzwyczaic. A co do fitbita to troche goscie w #!$%@? leca bo aplikacja od mibanda pozwala wybrac powiadomienia do 3 aplikacji ktore wysyla do opaski, fitbit natomiast tyko polaczenia
  • Odpowiedz
wiec to nie do konca jest tak ze sam ios to ogranicza.


@dwa_koty_kastrowane: No nie nie bo przecież Surge ma masę powiadomień. iOS ogranicza po prostu tylko tak że nikt łatwo nie zrobi apki jak ten Bit Ticker na Androida gdzie powiadamiać może o czym się tylko chce. Na WP też pewnie tego nie ma się obawiam.
  • Odpowiedz
@dwa_koty_kastrowane: No właśnie nie za bardzo jednak bo ciągle jestem średnio przekonany do smartwaczy ze względu na ich form factor i wątpliwą funkcjonalność. "Zanim to było modne" miałem Sony Liveview (lata temu, miałem jedynego i ostatniego w mojej karierze androida jeszcze przed Lumią 800) - realnie była tam praktycznie ta sama funkcjonalność jak i dziś pod względem powiadomień. W praktyce średnio widziałem użycie dla tego z wyjątkiem może jednak odczytania SMS
  • Odpowiedz