Wpis z mikrobloga

Hejo Mirabelki i Mireczki! To jest ten dzień! to się dzieje naprawdę! W końcu robimy #rozdajo! :)

No to na początek przemowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TL;DR


Tak sobie patrzymy na nasz profil i widzimy, że to już zleciało pół roku od kiedy śmieszkujemy tu razem z Wami, noż kiedy to zleciało? "Usuń konto zielonko" wydaje się jakby było jeszcze wczoraj, ale jak to mówią szczęśliwi czasu nie liczą ()
Przyszliśmy na mirko właściwie z pustymi rękami, a jedyne co wnieśliśmy to spam naszą wiedzą ubezpieczeniową i motoryzacyjną. Śmieszki, śmieszkami, ale w tym czasie odpowiedzieliśmy na dziesiątki (właściwie to już setki) Waszych pytań o ubezpieczenia czy to na mirko, czy na privie, czy na mailu. Co najmniej drugie tyle z Was skorzystało z naszej porównywarki OC/AC i kupiło ubezpieczenie taniej lub o lepszym zakresie, a niektórzy i taniej i o lepszym zakresie :D Nie zapominając też o tych, którzy dla własnej informacji przeliczyli składki i przeglądając porównanie uświadomili sobie, że można kupić w innej firmie to samo sporo taniej.

Przez ten czas zyskalismy 100 obserwujących profil i około 200 obserwujących naszego poradnikowego taga #mfindmirkom ! Cieszymy się, że są ludzie, którzy chcą czegoś dowiedzieć się o ubezpieczeniach i być świadomi na co tak naprawdę wydają swoje ciężko zarobione pieniądze, no i tacy, którzy lubią sobie z nami pośmieszkować :) Ta tematyka jest ciężka i mało interesująca, ale zdarzały się wpisy, które lądowały w gorących :)

Wielu z Was pomaga nam rozwijać naszą porównywarkę i zgłasza wszystkie bugi, propozycje, wątlpiwości, za co bardzo dziękujemy, bo nie da się wszystkiego wyłapać samemu, a dzięki Wam wiemy jak to wszystko wygląda z perspektywy osoby z zewnątrz i klienta! Można śmiało powiedzieć, że mirko ma duży wpływ na to jak naszą porównywarka będzie się zmieniać :)

Dobra, wystarczy już tych sentymentów, czas w końcu na #rozdajo!
No więc mamy z tej okazji 8 kubków, ale to nie są zwykłe kubki, o nie!

1. Przede wszystkim posiadają najważniejszy branżowy atest prawilności uroczyście przyznany nam przez @Felonious_Gru Eksperta ds. kubków serwisu ze śmiesznymi obrazkami wykop peel! [Link do atestu]

2. Pojemność kubka to 350 ml także można sobie zrobić porządną herbatę/kawę i nie tracić czasu na wstawanie co chwilę od komputera żeby robić kolejną #szacunekludzipiwnicy

3. Zielone wnętrze wykonane ze specjalnej zielonej ceramiki sprawia, że osadzający się brud nie przywiera tak bardzo, więc nie ma potrzeby domywania kubka octem #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. A tak w ogóle to kubki są fajne i ładne #nieskromnaopinia ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zasady są wszystkim znane, a wyniki w piątek (22.01.2016) o 21:00!

Zapraszamy do zabawy! :)

No i z ciężkim sercem, ale musimy to napisać: Zielonki się nie bawią


#kubek #oswiadczenie #zadarmo
mfind - Hejo Mirabelki i Mireczki! To jest ten dzień! to się dzieje naprawdę! W końcu...

źródło: comment_3j6yLzZCU6Y1cKkGnY61YBElJHIpgX7j.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W końcu nadszedł ten piękny moment, kiedy uświadamiasz sobie, że nie jesteś zielonką.
Aż łezka się w oku kręci. ()
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: łuuu panie, kto panu taki mały kubeczek? espresso będziesz z niego siorbał czy jak?
Prawdziwy kubek powinien mieć pojemność taką, żeby dorosły chomik mógł go używać jako jacuzzi, a informatyk nie musiał przerywać roboty co 1024kB kodu, by kolejną kawę iść zrobić...
  • Odpowiedz
fajnie że jesteście chociaż nie wiedziałem że jesteście to mi się kończy pakiet z 1.3.16 więc was sprawdzę kontra agent

większość porównywarek mnie odstraszyła przy pierwszym kontakcie tak szczerze, opór duży ;)

domy mieszkania i promy kosmiczne też będziecie ubezpieczać czy tylko auta?
  • Odpowiedz
@mfind: 1438 plus ode mnie jakby co.

Ale nie wiem, czy chcę Wasz kubek. Bo jak piszę innym, że chcę ich kubki, to mi wcale nie rozdajo.

No, ale z drugiej strony... Chcę Wasz kubek.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@wielowitamin: Jak będzie wszystko hulać na 1000% z autami wtedy będziemy myśleć o innych rzeczach :D Mam nadzieję, że ogarniemy coś fajnego za dobrą cenę i polubisz porównywarki :)

@sl500: No i prawidłowo :D
  • Odpowiedz
@mfind: Właśnie poległem na dodawaniu współwłaściciela i idę spać bo:

1. rozumiem, że wszędzie trzeba wpisać kupe danych bo to ważne..
2. ale jednak idę spać bo to też ważne

i tu mam sugestię dla was wartą
  • Odpowiedz
@wielowitamin: Bez problemu możesz jutro wrócić do swojej kalkulacji o ile nie wyczyściłeś cookies, wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę główną i pojawi się opcja z kontynuacją :) Prośba o email (na który dostajesz kopię wyników) jest na końcu formularza i nie jest on obowiązkowy. Porcjowanie danych nie jest bez powodu, zdecydowana większość klientów widząc formularz na kilkanaście pytań od razu się zniechęca, wypełnianie modułowo jest po prostu bardziej przejrzyste
  • Odpowiedz
@kAdi: Zgarnęliśmy kubki i uciekliśmy za granicę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Niedługo wrzucimy posta :)
  • Odpowiedz