Wpis z mikrobloga

@ZebrowatyJG: ty chyba nigdy nie kupiłeś porządnej koszuli jak się tak głupio pytasz. To nawet uszycie u zupełnie nieznanej firmy/krawca to 100. Cokolwiek z marką co w miarę gwarantuje jakość kosztuje 150-200pln.
I mówię o koszulach, a nie tym co H&M i wszelkie sieciowe gówna nazywają koszulami, bo te szmaty nie są warte 50pln.
  • Odpowiedz
Jak można kupić koszulę za prawie 200 zł?!


@ZebrowatyJG: Idziesz do sklepu i płacisz. Jak można kupić samochód za więcej niż 5000 zł? Jak można kupić telefon za więcej niż 200 zł? Jak można kupić piwo za więcej niż 2 zł? Niektórzy wolą więcej wydać, ale kupić coś lepszej jakości.
  • Odpowiedz
ale koszula na miare to 150-200 zeta


@coo84: Chyba z poliestru. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdzie niby kupisz koszulę na miarę (nie MTM) za 200 zł z dobrej bawełny?
  • Odpowiedz
@mordercza_kuropatwa: nie wiem jak tam fatałaszki różowych, ale 200 zł za koszulę męską to taka norma. Ściągając zza granicy można kupić nieco taniej i w nieco lepszej jakości niż te nasze różne Lamberty, zwłaszcza jak są jakieś wyprzedaże i ma się do tego mniej klasyczną sylwetkę. Swoją drogą zawsze myślałem, że dwie paczki na ciuchy to różowe wydają bez dygnięcia oczkiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ile kosztuje kurtka z dobrej skóry ( )


@koniolubgrubas: albo zimowa np. z kaczym puchem ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś przymierzyłem taką miodową timberlanda, leżała #!$%@?, wyglądałem jak milion dolców. łapię metkę, a tam 1500zł ;( na następny sezon łykam jedną taką i daję sobie spokój bo nawet te sportowe po 500zł są gówniane. Szybko robi się gorąco i prawie zero
  • Odpowiedz