Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@feniu: no bo według najprostszej definicji właśnie tak jest :) natomiast w przypadku Wrocławia sytuacja jest dość specyficzna, ponieważ powojenna populacja, to prawie w całości ludność napływowa. przez to ciężko mówić o wielopokoleniowych tradycjach wrocławian.
  • Odpowiedz
@Spearo: Ale jakby tak spojrzeć obiektywnie to teraz w dorosłość może wchodzić 3 pokolenie ludzi urodzonych we Wrocławiu. To ile tak naprawdę musi minąć lat, żeby uznać kogoś za Wrocławianina z dziada - pradziada, skoro tacy właśnie już we Wrocławiu są (z dziada - pradziada).
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/pl/timeline/ec0a96a5b7b02c56fe95f4f49edb9fd8.png

Ot tu przykład Warszawy, w 70 lat przybyło 850 tys. mieszkańców, a myślę, że większość czuła się rodowitymi Warszawiakami tylko z samego faktu, że się
  • Odpowiedz
@miszczu_blady: na jakiej to było ulicy ? Ja ostatnio parkowaniem na gajowej dwa razy tak na dwa dni i mi płyn chłodniczy spuścili teraz parkuje na dyrekcyjnej, patrzą sie na blachy pewnie i buba, żebym jeszcze miał poznańskie a tu prawie swojemu spuszczać ach .....
  • Odpowiedz
ale nawet nie mam siły tego zgłaszać nigdzie, bo z buractwem i chamstwem nie chcę obcować, bo jeszcze się zarażę.


@catwmn: no i źle
właśnie dlatego typy co odpowiadają za takie zjawiska, mają się dobrze i utrudniają życie kolejnym ludziom
  • Odpowiedz
Jak tak czytam co u was się wyprawia, to się cieszę, że po kupnie auta i postawieniu na parkingu pod blokiem, miałem tylko postawione wycieraczki ;)
  • Odpowiedz